havalı tüfek alım sürecinde yaptığım hatalar.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ekip olarak arazide atış çok keyifli :) bir adet mangalcı arkadaş edinmeyide unutma. Cam şişe kırıklarını doğada bırakmadan eğlencenize bakın, tüfek markası vs önemli değil.

Bu mangal işi hem katılımı arttırıyor hemde buluşma aralıklarında zamanı kısaltıyor.

Tam bizim hobinin ilacı.

Geçen sene fabrikadaki arkadaşlara 7-8 tane pcp si olan arkadaş var atışa gidelim diyorum ses çıkmıyor. Mangal dedik iki arkadaş kafa kafaya verip katılım full hem gelirken hepsi tüfeklerini getirmiş. Geçen sene yaptık 3-4 parti şimdi nezaman başlarız yine diye soruyorlar.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Bu mangal işi hem katılımı arttırıyor hemde buluşma aralıklarında zamanı kısaltıyor.

Tam bizim hobinin ilacı.

Geçen sene fabrikadaki arkadaşlara 7-8 tane pcp si olan arkadaş var atışa gidelim diyorum ses çıkmıyor. Mangal dedik iki arkadaş kafa kafaya verip katılım full hem gelirken hepsi tüfeklerini getirmiş. Geçen sene yaptık 3-4 parti şimdi nezaman başlarız yine diye soruyorlar.

aynen öyle, zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız, hemen gün biter :D

dıana 460 magnum

• Tüfekler bagajdan çıkınca herkes lokmaları hızlandırıp bi elde tüfek dolanmaya başlıyor zaten.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Ben de katılıyorum aç karna atış yapılmaz. Ve poligonlu mağaza fikri çok güzel bşr tespit. Böyle bişi yapılsa da insanlar daha net kararlat verse ve pişman olmasa. Bilmiyorum belki de vardır büyük şehirlerde?