KWC Makarov Pm 44 Co2 4.5mm BB Speedloader Test 00:00:15:98 /Hızlı Şarjör Dolum Testi 15 Saniye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, benim çok severek ve memnun kalarak kullandığım bence tam bir fiyat/performans ürünü olan Kwc Makarov Pm44 Co2 sistemli havalı tabancam ile bir hızlı şarjör doldurma video hazırlamak istedim sizlerle paylaşmak için, forumda bir çok arkadaşıma gözü kapalı tabsiye edebileceğim bir tabancadır. Fiyatı bence bir havalı tabanca için gayet memnun edici bütce sarsmayan tam bir fiyat/performans ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.

KWC MAKAROV 44 PM Havalı Tabanca

Model: KM44DHN

Hız: 120 m/s

Tepme: NONBLOWBACK

Malzeme: Full Metal

Ağırlık: 700 gr

Şarjör Kapasitesi: 18 Ad

Uzunluk: 160 mm

Standart BB: 4.5 mm (0.177″)

Enerji: 2.5 j

Şarjör: KW118

Birebir ölçek.

Yüksek malzeme kalitesi.

Co2 ile çalışır.

12 gr karbon tüp ile uyumlu.

Yarı otomatik.

Metal sürgü sistemi.

Sovyet Makarov modelinden esinlenilmiştir.

Kısa ve güçlü bir tabancadır.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

agt Havalı Hobiler agt

• Asg metal hedef kutumu kullandığım tabancalar içerisinde tek mermi izi çıkaran tabancadır. Umarım sizde tavsiyeme uyarak aldığınız tabancanızdan en az benim kadar memnun kalırsınız. Pena

agt Havalı Hobiler agt

• sesi gücünden geliyor, güçsüz tabancalar daha az ses yapar ancak siz 250 atışı geçtikten sonra ses biraz daha tok olacaktır. Ev ortamında duvarlardan yankı ile ses şiddetli hissedilecektir. Şarjör de bb yokken cok daha fazla ses çıkmaktadır.

agt Havalı Hobiler agt

• isabetliligi nasil hocam

Hatsan optima 550 ;avci; agt

Hatsan mod 135 QE vortex

Swiss arms jericho 941