Hasan 135 yaylı için sağlam dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yani hangi dürbün olursa olsun mühim değil fakat çapı küçük olsun mu demek istediniz.

Evet mercek çapı küçük olsun.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• Cevabınız için teşekkür ederim.

Lakin yinede bunun gibi kuvvetli silahların camı küçük de olsa ucuz dürbünlerinin kolaylıkla bozacağız düşünüyorum.

• en az 700 tl bütçe ayırmak lazım. Diğer düşük çin malları bozulur.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• Bu fiyatlar civarında yandan ayarlı berrak görüntülü dayanıklı kaliteli bir dürbün biliyormususunuz

• o fiyata sağlam yandan paralakslı dürbün bulamazsınız. Önden paralakslı olarak 1000 tl civarı bulunabilir.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• Hawke mtc nikko stirling konuspro gibi guvenilir markalarin uygun fiyatli fire arms rated veya durbun ile uygun kalibrelerin belirtildigi teknik föy sayfasina bakarak durbun secebilirsiniz. O rakamlara cikmaniza gerek yok.durbun katili olarak bilinen rws56 da dampa ayak ile kullaniyorum ve hicbir problem yasamadim.

Bildigim kadariyla hawke nin tum durbunleri magnum yivli tufeklerle uyumludur. Saglam bir dampa ayak kullanmalisiniz, yayli tufeklerin atesli silahlardan farkli olarak 2 yonlu hareketinden dolayi daha fazla tepmeye maruz kalacaktir.

Ayrica dizelleme devam ettikce hem tufegin mekanizmasina hemde saglam durbun ve dampa kombinasyonu yapsaniz dahi durbune zarar gelme ihtimali var, bilginize.

||

• Verdiğiniz malumat için teşekkür ederim Serkan bey.

Ben havke airma X ile bu tip silahların uyumlu olup olmadığını merak ediyordum.

Neticede 3 - 4 kutu Pele attıktan sonra hakemin herhangi bir dürbününü takabilirim.

Bu sevindirici bir haber.

• Airmaxı iyi bir ayakla sabitlerseniz sıkıntı çıkarmayacaktır. Vantage serisi uygun değildir bir tek ona dikkat edin 40 42 mercek çapını geçmeyin.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• vantage neden uygun degil resmi web sitesinde atesli magnum silahlara dayanikli oldugu yaziyor.

||

• atesli magnum silahlara dayanıklı yaylılara değil. Yaylılarda çift yönlü bir titreşim darbesi var. Ateşlileri ona göre referans almanızı tavsiye etmiyorum.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• Yukaridada yazdigim gibi farkindayim cift yonlu hareketin benim sorum neden vantage serisi ozellikle secilmemeli? Diger modellerden ayiran ozelligi nedir

||

• vantage serisi Hawkenin en uygun fiyatlı serisidir. Düzgün çalışır fakat mercek yuvaları çift yönlü harekete dayanacak şekilde tasarlandığını düşünmüyorum. Bu fikir zamanında bayilerden gelen iadelerden edindiğim tecrübelere dayanıyor. Gene de gelen iade sayısının çok az olduğunu size söylemek isterim. Fiyat performans olarak güzel tavsiye edeceğim ürünlerdir. Pcp kullanan arkadaşlarımızdan Vantage serisini tercih eden çok kişi vardır. Kendi magnum sınıfı tüfeğime ve yaylı tabancama 32 mercek bir Endurance LER almaya niyetim var ama bakalım ona sıranın gelmesi lazım önce.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• En iyisi ikici el bir dampa alman veya tek parça dürbün ayağı alıp, bisiklet iç lastiğini dürbünün temas ettiği bölümlere sarıp titreşimi absorbe ederbilirsin.

Halil Baskurt

Zoraki Ultra .22~1×32 red dot

Swiss arms p92

Hatsan mod 99 .22