Zoraki hp-01 ultra vs. Hatsan mod 25 supercharger

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar ben bu hobide yeniyim ve bilgiye ihtiyacım var. Yeni bir şey(:) almak istiyorum ama kararsız kaldım

1.güçlü olsun

2. Çok yormasın

3. Çok ses çıkarmayan birşey istiyorum

Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim şimdiden. Umarım konu ilgi görür. ?;grin;

• Peki bu benm bahsettiğim tüm özellikler bakımından da mı. Yani mesela zorluk vs

• Videoları incelersen daha detaylı bilgi alırsın.Ben evde tetik çalışması ve hedef atışı yapıyorum bunla.Ve arka oda hol ve salon arası uzunluğum 18 mt.Bu alanda tek delik yapıyorum neredeyse.Hayatın boyunca daha iyisi çıkana kadar kullanabileceğin bir silahtır bu öneririm.

• Hocam Mod 25 Supercharger da kullandım zoraki ultra da.

• Supercharger 1700-1800 gr ağırlığı ve ölçüleriyle tabanca tüfek arası bir silah. Desteksiz atış için pek uygun değil (ya da ben beceremedim). Ben alıp 3-5 ay sonra fabrikaya gönderip dipçikli kundak taktırdım. Supertact modeline dönüştü isabeti ciddi derecede arttı.

• Mod 25 orta sınıf tüfek gücündedir, boyutuna göre fena teper üzerinde dürbün reddot durdurmaz. İlla alacaksanız dürbün ve reddot takma açısından Supertact Vortex modeli alınabilir.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen escape86 ().

• Zoraki gerçek tabanca boyutlarındadır. Uygun peletler çoğu tüfeğin yapamadıklarını yapar. Ayarlanabilir tetik ve kabze desteği var. Modifiye etmeye daha uygundur. Bence aradaki fiyat farkına değer. Tek dezavantajı Mod 25 de tek kurmada elde ettiğiniz gücü 4 kez pompalayarak sağlamasıdır.

• 10 m ye kadar 1 pompa 10-25 arası 2 pompa 25-40 m arası 3 pompa 40 üstü 4 pompa kullanıyorum.

• Pnömatik sistem olduğu için zoraki de tepme yok.

İki silah içinde moderator kullanmak mümkün.

• Bende zorakiyi dürbünle kullanıyorum.Ve çoğu zaman 2 pompa her atışa yetiyor gibi.Zaten dürbün sıfırlama olayıda burda başlıyor.İyi pellet az pompa yapsanda çok dağıtmadığı için hem pellet hem silah kombinasyonu çok çok başarılıdır.Emin ol ileride tüfeğe geçsen bile satmak istemeyeceğin bir ürün.

• Zoraki hem tetik hassasiyeti hem de isabet açısından harika bir silahtır.Aynı zamanda Zoraki her türlü modifiyete açık bir silahtır.Mod 25 modellerinden tercih edeceksen mutlaka dipçikli model olan supertact ya da yeni çıkan supertact qe vortex modellerinden tavsiye ederim.Çünkü dipçiksiz modellerde nişan alma ve isabet keyifsiz oluyor.Deneme şansın var ise iki modeli de eline aldığında zaten aradaki bariz farkı hissedeceksin.

Nature

• Ya aslında denesem çok hoş olurdu. Tam karar verirdim bşr bakakım belki kısmet olur.