TS 18 ne amaçlı?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ideal avdan aldığım bilgilere göre aletlerimi ne bzulmuş ondan dolayı bu kadar çapaklı çıkmış kendileride çaaklı çıkanları ayırmışlar bu gün elime aldıımda bile anladım pellet den başka her şeye benziyor:)

• ideal avdan aldığım bilgilere göre aletlerimi ne bzulmuş ondan dolayı bu kadar çapaklı çıkmış kendileride çaaklı çıkanları ayırmışlar bu gün elime aldıımda bile anladım pellet den başka her şeye benziyor:)

Gamo marka pelletleri İdealav Adana'da üretiyorsa, niçin kutuların üstünde "Made in Spain" yazıyor? Birde sanırım Hunter'lar orijinaldi ve beğeneni arayanı çok, ama bu dandik pelletleri satmak içinmi Hunter getirmiyorlar?
    birde bunları sorsana sana zahmet Serkan.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hayır belirtmeyi unttu pelletleri burda üretmiyorlarmış ispanyadaki allette bozukluk var dediler ama hadi bakalım zaten birde dükkanın içinde bütün ürünler kargoyla ispanyada geliyor üstlerinde made in spain yazısına bizzat şahidim birde pro magnum dışında hiç birin beyenmedim en kaliteli pellet aa lar geldi bana şu ana kadar

• Official Post

AA yani AirArms pelletler JSB markası tarafından Çekoslovakya da üretilmektedir ve dünyanın en kaliteli 3 markasından biridir, JSB firmasının pelletlerinin distribütörlüğünü de Katresu AŞ olarak aldık ama aynı pelleti bu firmaya FXairguns da yaptırıyordu ve bize 2000 kutu için FX in verdiği fiyat ile aynı fiyatı verdiği için biz şimdilik FX pelletleri ithal ettik, Yani 16grains ağırlıkta ve aynı ürün.

Umarım haftaya YataGun dan satın alabileceksiniz, üstelik 4,52 ve 5,52mm çaplarında.

• Official Post

abi bizi unutma 5,54 bişiyler yok mu

5,54mm olarak sadece Dynamic markalı ürün satılacak ve 2 hafta sonra satın alabileceksin.

• ;şrofls;.x;.z;d;:D;tese;kkur

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.