Scuba tüp hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bulamazsanız en yakın Adana da var irtibata geçebilirsiniz. Kargosu beklemesi zahmetli ve maliyetli olacaktır, umarım Gaziantep'te vardır.

Scuba Tüp Dolum Noktaları Hk.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• teşekkür ediyorum.

Araştıracağım bulunca diğer arkadaşlara faydalı olmak adına buradan ilan edeceğim.

Bu arada bu konularda bilgisi olan arkadaşlarımızda faydalı bilgileri paylaşırlarsa güzel bir şeyler ortaya çıkar

• arkadaşlar gaziantepte tüm araştırmalara rağmen scuba tüp dolumu yapan bir firma yoktur Pcp tüfek alıcılarının dikkatine

• Teşekkür ederiz hocam. Ben de Antepteyim. Havalı tüfege geçecek olursam Pcp almam ozaman burda.

• Merhabalar başpınar koçerler tıbbi tüp firmasından kuru hava dolumu yapabilirsiniz. Arkadaşım ordan doldurtuyor. Bende SCUBA 6 lt. 300 bar 2. el satlık arıyorum.

Sig Sauer MCX Air Venturi

• Merhabalar başpınar koçerler tıbbi tüp firmasından kuru hava dolumu yapabilirsiniz. Arkadaşım ordan doldurtuyor. Bende SCUBA 6 lt. 300 bar 2. el satlık arıyorum.

Orkun bey bende drager var 2019 testli 330 bar dolu şekilde 500 tl