Havalı tabanca susturucu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Havalı tabanca için susturucular sabit midir? Yani herhangi bir havalı tabanca susturucusu tüm havalı tabancalara takılabilir mi? Tabi susturucu takılabilecek modellere.

Havalı tüfek susturucusu havalı tabancaya uyar mı?

Havalı tabancalarım için nerden susturucu bulabilirim? Yivli olmak şartıyla.

• Havalı tabanca için susturucular sabit midir? Yani herhangi bir havalı tabanca susturucusu tüm havalı tabancalara takılabilir mi? Tabi susturucu takılabilecek modellere.

Havalı tüfek susturucusu havalı tabancaya uyar mı?

Havalı tabancalarım için nerden susturucu bulabilirim? Yivli olmak şartıyla.

Genelde susturucu üstünde hazır gelir ki o kısım susturucu değildir namlu uzundur. Gamo pt85 de olduğu gibi. Eğer kurmalı tabanca ise hatsan supertact ya da supercharger de 1/2 unf diş vardır onlara sonradan takılabiliyor. Sizin tabancanızın marka modeli nedir?

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Genelde susturucu üstünde hazır gelir ki o kısım susturucu değildir namlu uzundur. Gamo pt85 de olduğu gibi. Eğer kurmalı tabanca ise hatsan supertact ya da supercharger de 1/2 unf diş vardır onlara sonradan takılabiliyor. Sizin tabancanızın marka modeli nedir?

Bikaç tane tabancam var. Kwc Makarov pm 44, umarex glock 19 blowbacksiz, umarex hpp blowback, sig sauer p250 haki yeşil, kwc jerichco 941, smith wesson mp 45-48. Bunların hangisinin namlu ucuna susturucu takılabiliyordu unuttum. Şu an bakamıyorum silahlara. Yivsetli bi susturucu lazım.

• Bikaç tane tabancam var. Kwc Makarov pm 44, umarex glock 19 blowbacksiz, umarex hpp blowback, sig sauer p250 haki yeşil, kwc jerichco 941, smith wesson mp 45-48. Bunların hangisinin namlu ucuna susturucu takılabiliyordu unuttum. Şu an bakamıyorum silahlara. Yivsetli bi susturucu lazım.

Hiç bir susturucu yiv setli olmaz öyle bir kavram yok yani. Bu tabancalarin namlu uçlarında susturucu için diş olduğunu sanmıyorum. Kendiniz namluyu uzatıp namluya diş actirma sureti ile susturucu kullanabilirsiniz tabi namlu kalınlığı yeterse. Her hangi modifikasyon yapmadan bahsettiğiniz olay imkansıza yakın

vazgeçilmezlerim;

• Hiç bir susturucu yiv setli olmaz öyle bir kavram yok yani. Bu tabancalarin namlu uçlarında susturucu için diş olduğunu sanmıyorum. Kendiniz namluyu uzatıp namluya diş actirma sureti ile susturucu kullanabilirsiniz tabi namlu kalınlığı yeterse. Her hangi modifikasyon yapmadan bahsettiğiniz olay imkansıza yakın

Ben de bilmiyorum işte ondan soruyorum :D Havalı tabancalarda yivli susturucu olur mu, tüfek susturucuları takılabilir mi tabancaya diye. Hiç bir bilgim yok bu konuda. Havalı tabanca için kaç mm kalınlıgında susturucu gerekir. Ya da susturucu diye bi olay yokmu topyekün havalı tabancalarda.

• Ben de bilmiyorum işte ondan soruyorum :D Havalı tabancalarda yivli susturucu olur mu, tüfek susturucuları takılabilir mi tabancaya diye. Hiç bir bilgim yok bu konuda. Havalı tabanca için kaç mm kalınlıgında susturucu gerekir. Ya da susturucu diye bi olay yokmu topyekün havalı tabancalarda.

üzgünüm ki öyle bir olay yok =) pt85 i inceleyin isterseniz o susturucu gibi gözüken kısım aslında namlu =) uzun geldiği için susturucu gibi göstermişler güzel de olmuş aslında ama sustucu değil malesef =)

vazgeçilmezlerim;

• üzgünüm ki öyle bir olay yok =) pt85 i inceleyin isterseniz o susturucu gibi gözüken kısım aslında namlu =) uzun geldiği için susturucu gibi göstermişler güzel de olmuş aslında ama sustucu değil malesef =)

Tuh ya çok özenmiştim havalı tabancam için susturucuya. Neyse sağlık olsun artık :)