ebaydan dürbün almak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ebay da dürbünler var vede çok uygun fiyata ben şimdi buradan almak istesem ne yapmam gerekir ebayda 25 dolar değer biçilen dürbün bana almak istesem kaça gelir kargo felan gümrük olyı varmı takılırmı beni bilgilendirirseniz sevinirim

• Bu dürbünü beğenmiş olabilirsin ama yurtdışı şansını denemek için gereksiz bir dürbün bence, burada zaten 3-9x32 vs dürbünler satılıyor. niçin bunu alıp sonra gelirmi? gelmezmi? gümrüğe takılırmı? vs stresi yaşamak istediğini anlamadım?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• eger 25 dolar artı kargo gibi maliyeti varsa sans denemeye değer ne bilim hoşuma gitti neden anlamadım kısa paralkslı tam benim tüfeğime göre kısa mesafe :) yani gümrüğe takılsada 25 dolar için ağlamam ama tutupda 100 dolar felansa veya o değerde dürbünler için hiç girişmem kalsın derim burada 110 yl ye satıyolar bu dürbünü ama ebayda 30 ytl gibi bişi aradada baya bi fark var diğer dürbünlerde harika eğer takılmassa alabilirsem baktım oluyo diğer kalitedürbünlerden de almaya cesaretim olur en azından gerçekden ucuz dürbünler var burada ama alabilsek işde
    mesela şu dürbün buda güzel ve uygun fiyatlı :
    http://cgi.ebay.com/6-24x50-mm…WQQrdZ1QQcmdZViewItem#top

• kargo felan ne kadar a maal olur sonra dürbün fiyatı kadar kargo vermeyelim gerçi versek bile yine buradan ucuza maal etmiş olurum tahmin olarak ne tutar acaba kaç günde gelir

• ebay daki sitelerde hong kong ve çin menşeili ayrıca AB de Türkiye ye genele olarak dürbün yolluyorlar zaten ships to seçeneğinde World Wilde yada Asia diye yazıyorsa ülkemize yolluyorlar demek tir. Kargo parasınıda Shiping cost seçeneğinde belirtiyorlar

Bana göre erken davranma kaç aydır bekliyoruz bekle YATAGUN açılsın

• bence acele etme durbunlerin kralı geliyor.6 aydır beklıyoruz bence 15 gun daha beklee ;şrofls;.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• hepinize teşekkür ederim gerçekdende doğru sölüyosunuz yutagunu beklemek en iyisi aylnız ben bunu seçdim sepete attım ama sepetten silemedim bir sorun cıkmaz inşallah alış verişi tamamlamadım kart numarası felanda vermedim sadece sepette duruyor seçili olarak herhalde sorun olmaz neyse yeniden teşkkür ederim

• korkma bişi olmaz

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• ebay'dan herhangi bişey almak isteyenlere nacizane tavsiyem ürünün satıcıdan veya kargodan dolayı arızalı çıkma olasılığını hesaba katınız eğer böyle bir durum olursa paranızı geri almak için tekrar kargo masrafına girersiniz bilginiz olsun

HATSAN MOD140 .22 Cal. , Optima 3-9 x 32

• Bu baktığın 2 dürbündede rangefinder özelliği var, gümrükte takılırsa bu özellik yüzünden izin alamazsın..

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• İster dijital, ister manuel olsun ben yasak oldugunu biliyorum.
    Sonucta dijital olmasa bile mesafe tahmınıne yarıyan bir sistem var
    rangefinder özelliğinden dolayı emniyetten izin alırken başınız ağrıyabilir.
    Benim getirttigim ve gümrüge takılan dürbündede rangefinder özelligi mevcuttu, ben cok uğraştım olmadı.
    Bu konu hakkında bilgi sahibi olan kişilere danıştım, bir sivilin rangefinder özellikli bir dürbünü emniyet müdürlüğünden izin alarak gecirmesinin nerede ise olanaksız olabilicegini söylediler.
    Ben denedim olmadı ama imkansız degildir belki sizin ilgili makamlarda tanıdıgınız bir dayınız çıkarsa durum değişir nede olsa burası türkiye :)

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• Official Post

İster dijital, ister manuel olsun ben yasak oldugunu biliyorum.
    Benim getirttigim ve gümrüge takılan dürbündede rangefinder özelligi mevcuttu, ben cok uğraştım olmadı.
    Bu konu hakkında bilgi sahibi olan kişilere danıştım, bir sivilin rangefinder özellikli bir dürbünü emniyet müdürlüğünden izin alarak gecirmesinin nerede ise olanaksız olabilicegini söylediler.
    Ben denedim olmadı ama imkansız degildir belki sizin ilgili makamlarda tanıdıgınız bir dayınız çıkarsa durum değişir nede olsa burası türkiye :)

+1

Mesafe ölçmeye yarayan ister laser ister artıkılında çizgiler şeklinde mesafe takmin edilebilirlik özelliği olsun, sivillerin ithal etmesi, kullanması, alması, satması kesinlikle yasaktır.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• ozaman mildot ve paralaks özelliği olan bütün dürbünler yasal değil başımız dertte demek oluyor yani

• İster dijital, ister manuel olsun ben yasak oldugunu biliyorum.

Şaştım kaldım.
    O zaman benim hiçirşeyim yasal değil yahu ;kihhik,;kihhik,

Parmak hesabı mesafe tahminide yasaktır o zaman heheh
    Ne ülke ya ? Çok enteresan.

• Şöyle balkondan yola bakıp, " şurdan suraya 20 metre vardır " demek bile yasak olabilir. #hims Burası Türkiye (bu lafa gıcık oluyorum ama söyletecek tonla kanun var)

• hele hele elinizde metre ile hiç dolşmayın geceyi nezarette geçiirebilirsiniz #hims ozaman bu kadar alet nasıl yurdumuzda kolay kolay satılıyor nasıl bunun denetlemesi oluyor ve kimler bunu bilip engel olmak için görevli bilelimde oralara uzak duralım