süpernova güç arttırımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar merhaba hatsan süper nova 5,5 mm kullanıyorum jsb 18,13 grain pelleti 700-750 fps de atıyor bu tüfekte güç arttırımı yapılabilir mi? bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok iyi olur şimdiden teşekkürler.

• o değil de baya yavaş atıyormuş. Namlu temizliği yaptınız mı hiç? Bir de kaç var basınçta atıyorsunuz? Orjinalinde 900 civarı atması lazım

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• at44 le aynı güç ayarı yapılıyor.arkadaşımda da var aynısı fabrika çıkışı düşükdü. Biz iki tık yükselttik güzel oldu.

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Tüfeği alalı 3-4 ay oldu daha 5-6 paket attım servis ile görüşmemde standart dediler ama yinede isterseniz gönderin bakalım dediler eğer güç arttırımının bir yolu var ise servis ile uğraşmak istemiyorum. Bar basıncı genelde 200 civarında atıyorum fps ölçümümde bu civardaydı. at 44 ile güç ayarını nasıl yaptınız süper novada da yapılması mümkün mü acaba.

• Tüfeği alalı 3-4 ay oldu daha 5-6 paket attım servis ile görüşmemde standart dediler ama yinede isterseniz gönderin bakalım dediler eğer güç arttırımının bir yolu var ise servis ile uğraşmak istemiyorum. Bar basıncı genelde 200 civarında atıyorum fps ölçümümde bu civardaydı. at 44 ile güç ayarını nasıl yaptınız süper novada da yapılması mümkün mü acaba.

at44 güç ayarı ile aynı araştırırsanız at44 güç ayarının nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için. Peki güç arttırımı sağlanırsa isabet oranında herhangi bir değişiklik olma ihtimali var mı acaba.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen barisabik ().

• eğer çok fazla açarsanız isabette değişme olur pelleti savuracaktır diye düşünüyorum. biz 2 tık açtık ve isabeti gayet güzel.

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• kardeşim konu da yazıyor zaten nasıl yapıldığını üst tarafta yapılan yorumları okursan nasıl yapıldığını anlarsın.

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Pardon

yukarda nova ile ilgili bir yazı yoktur.

nova ile süpernova arasında ki farkı söyler misin?

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb