Gladius lw namlu mu yoksa airmax lw namlumu alayım.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar alacağım silahı netleştirmek için bana yardımcı olabilirmisiniz.gladius ile airmax sin olumlu ve olumsuz taraflarını yazabilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim.

• Ben airmax kullanıyorum memnunum. Ortalama 120 stabil 60 70 atış yapar. Regsiz fps farkı 4 7 fps. Reg li kullanmadım. Gladius piyasada pek tutulmamış bir model. Hiç kullanmadım. Ama diyeceğim airmax için hem isabet hem atış sayısı olarak tavsiye ederim

• Ben airmax kullanıyorum memnunum. Ortalama 120 stabil 60 70 atış yapar. Regsiz fps farkı 4 7 fps. Reg li kullanmadım. Gladius piyasada pek tutulmamış bir model. Hiç kullanmadım. Ama diyeceğim airmax için hem isabet hem atış sayısı olarak tavsiye ederim

Airmax alacağım gibi.gladiustan vazgeçtim hava tüketimi oldukça fazla şikayeti var.birde flashpup gündemime girdi.onun hakkında bir yorumda bulunabilirmisiniz.ağırlık olrak çok hafif.airmax sin yarısı kadar.rg li ve lw namlulu olanı da varmış.tüp hacmi 230 cc yada 165cc mi böyle birşey.stabil 30 atış falan.güç olara 5.5 i 42 joule.airmax ise 5.5 olanı yanılmıyorsam 51 joule.flahpup un grupmani 30 metrede jsb 18.3 grain 30 metrede 14mm.yani bu flaspup aklımı karıştırdı.en dezavantaj yönü kurmakolu.çok basit duruyor.ne dersiniz alayımmı

• Flashpup hafif isabetli bir tüfek. Birkaç atış yaptım. isabeti güzel. atış sayısı çok degil. yanlış bilgim yoksa düz flash 165 cc. atış sayısı az olması sıkıntı olmazsa alınabılır. birdekurma kolu bıraz gerıde kurması zor olur

• Flashpup hafif isabetli bir tüfek. Birkaç atış yaptım. isabeti güzel. atış sayısı çok degil. yanlış bilgim yoksa düz flash 165 cc. atış sayısı az olması sıkıntı olmazsa alınabılır. birdekurma kolu bıraz gerıde kurması zor olur

Anladım.Flashpup sanki başlangıç silahı gibi bir silah.airmax daha doyurucu gibi geldi bana.kararımı verdim eğer herkülesin pup olanına regülatör eklenmezse airmax alacağım.istediğim bütün özellikler airmaxte mevcut.burada grupmanlarını ve kendisini paylaşacağım.

• Anladım.Flashpup sanki başlangıç silahı gibi bir silah.airmax daha doyurucu gibi geldi bana.kararımı verdim eğer herkülesin pup olanına regülatör eklenmezse airmax alacağım.istediğim bütün özellikler airmaxte mevcut.burada grupmanlarını ve kendisini paylaşacağım.

en uzun kullandığım havalı airmax 1 yılı geçtı. bir ara kuzenime verdim ama oda tüp dürbün alamayınca geri almak zorunda kaldım. . Bt65, nova, kral maxi , jumbo , pro 500. Galatian ve aa s510 bunlarıda kullandım ama 2 3ay.bunların içinde bir ay içinde sattığımda oldu. ağırlık hiçbir zaman sorun etmedim. ilk isabet sonra stabillik fps olarak sonra kurma koluna bakarım.farklı silahlarla olsada airmax videosuda mevcut.
    kendi yaptıgım hedeflere 50 m atışlar

• en uzun kullandığım havalı airmax 1 yılı geçtı. bir ara kuzenime verdim ama oda tüp dürbün alamayınca geri almak zorunda kaldım. . Bt65, nova, kral maxi , jumbo , pro 500. Galatian ve aa s510 bunlarıda kullandım ama 2 3ay.bunların içinde bir ay içinde sattığımda oldu. ağırlık hiçbir zaman sorun etmedim. ilk isabet sonra stabillik fps olarak sonra kurma koluna bakarım.farklı silahlarla olsada airmax videosuda mevcut.
    kendi yaptıgım hedeflere 50 m atışlar

Çok çok teşekkur ederim.flashpup silahında kurma kolu sıkıntı ve airmax sa göre daha az güçlü.bu yorumun benim için çok iyi oldu.airmaksı aldıktan sonra ilk işim bu fırdöndü hedeflerden almak.ve birde dönen atış sehbası çok hoşuma gitti.