Hatsan 220v 12v kompresör

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Arkadaşlar bu komproser hatsan marka video izlerken denk geldi. Amerikalılar tanışmış ama biz daha göremedik...

• ali ekspres de var başka markalar da var bu video daki hatsan. Sizin izlediğiniz pahalı bir urun cin mali. Hatsan da uygun fiyata bunu yapmalı bence yada çinden getirtip uygun fiyatlara satmalı. Hatsan getirirse ilk alacağı müşterisi ben olurum. Inşallah bir an önce getirirler yetkililere seslenelim burdan

• ben başka videodalarda izledim 430cc bir tüpü 2 dakkada dolduruyor 200bar. Makine ana voltajı 12v doğru akim. 220voltu 12volta çeviren invertoru var. Benim meslek icabı arıza yapsa bile kolay tamir olacak bir makine. Üzerinde derece göstergesi var ordan makinenin çalışma sıcaklığını kontrol edebiliyorsunuz. Şimdiye kadar yapılması gereken bir urundu

• bende dusundum hatsan flash almayı hala daha da düşünüyorum ama atış sayısı az olduğu için bir türlü kendimi ikna edemedim. Güzel bir tüfek gurupmani falan iyi fiyat performans olarakda iyi pompa ile beraber 1200 tl aksu avda var ama bakalım artık

• https://www.bozkurtav.com/new-…4500-psi-300-bar-pmu14586

Buyrun Bozkurt av da konusu geçen komprasör var 300 var ama bu fiyata değer mi bilemem.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • Bu ürün bende mevcut.Bozkurt Av'dan ürün gelir gelmez satın aldım.Oldukça pratik hafif olması ve tüpü zorlamadan sağlıklı dolum yapması sebebi ile tercih ettim.Flash tüfeğimi doldururken bi sigara yaktım ve sigaranın yarısındayken 200 barı geçmeye başlamıştı :) Ürünün içerisindeki piston muazzam bir güç üretiyor ve bu sebeple biraz ses yapması normal.

Nature

• Bu ürün bende mevcut.Bozkurt Av'dan ürün gelir gelmez satın aldım.Oldukça pratik hafif olması ve tüpü zorlamadan sağlıklı dolum yapması sebebi ile tercih ettim.Flash tüfeğimi doldururken bi sigara yaktım ve sigaranın yarısındayken 200 barı geçmeye başlamıştı :) Ürünün içerisindeki piston muazzam bir güç üretiyor ve bu sebeple biraz ses yapması normal.

güle güle kullanın ustam 165 cc tüpü patlatmasanız bali :)

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • güle güle kullanın ustam 165 cc tüpü patlatmasanız bali :)

Teşekkürler.İbreden gözü kaçırmadan doldurmakta fayda var lakin tüp hacmi küçük olduğu için hızlı doluyor :)

Nature

• Benim video da koyduğum hatsan marka üzerinde hatsan logosu var. Sizin bahsettiğiniz cin menşei bir urun ama çok para istiyor bozkurt av. Artık hatsan kral arms bu tür ürünlere el atmalı bence yada çinden toptan getirip cüzi bir karla satmalı. Ali expresder var bu urun. Ayrıca amerikada çekilmiş bir video. Çok güzel bir kolaylık 250 bar 500cc 10 dk dolduruyormuş internetteki videolarda var pcp sorunu scuba sorunu çözülmüş olur. Fiyatı makul olsa herkes alır eminim