Vortex sistemi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim mod 85 sniper vortex kullanıyorum hemen hemen 900 adet pellet bitirdim(spoton 18 gain 5.5) ve bir eksisini görmedim nedir bilmem gereken vortex alma sakın hata yaparsın gibi yaklaşımları bu aralar çok okur oldum :/

Kral Puncher Bigmax x 6.35 mm

Hatsan BT65 lw 5.5 mm

Hatsan Flash 101 5.5 m m

Hatsan mod 125 sniper Vortex 5.5 mm

Hatsan mod 85 sniper vortex 5.5 mm

Gamo c15 blowback 4.5 mm

İzmir / Savacı özel otomobil servisi

Kerem Savacı.

• Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim mod 85 sniper vortex kullanıyorum hemen hemen 900 adet pellet bitirdim(spoton 18 gain 5.5) ve bir eksisini görmedim nedir bilmem gereken vortex alma sakın hata yaparsın gibi yaklaşımları bu aralar çok okur oldum :/

Alma denmesinin sebebi teknik olarak oluşabilecek hatalar . Mesela gaz boşalırsa veya başka bi sorun çıkarsa teknik olarak müdahale edemezsiniz . Yaylı tüfeklerin tamiri biraz daha kolaydır . Yayına vs birşey olsa daha ucuzdur . Buna karsın vortex güç azalma olmaz daha stabildir tepme daha az ve tek yönlü(söylenen böyle) bundan dolayı biraz daha dürbün dostudur ama yine de dampasız kalitesiz bir dürbün kullanamazsınız . Mod 135 qe vortex kullanıcısıyım bende memnunum ama sorun çıkarmasına da kendimi hazırlıklı tutuyorum. Hawke 3-9x40 Dürbünü de dampa ayak lastik bağlama yöntemiyle zorla üstünde ayar bozulmadan tutuyorıö

• Alma denmesinin sebebi teknik olarak oluşabilecek hatalar . Mesela gaz boşalırsa veya başka bi sorun çıkarsa teknik olarak müdahale edemezsiniz . Yaylı tüfeklerin tamiri biraz daha kolaydır . Yayına vs birşey olsa daha ucuzdur . Buna karsın vortex güç azalma olmaz daha stabildir tepme daha az ve tek yönlü(söylenen böyle) bundan dolayı biraz daha dürbün dostudur ama yine de dampasız kalitesiz bir dürbün kullanamazsınız . Mod 135 qe vortex kullanıcısıyım bende memnunum ama sorun çıkarmasına da kendimi hazırlıklı tutuyorum. Hawke 3-9x40 Dürbünü de dampa ayak lastik bağlama yöntemiyle zorla üstünde ayar bozulmadan tutuyorıö

Bende dürbün ve dampa ayak alacağım fakat ilk başta buna alışmam lazım cevap için teşekkür ediyorum çok açıklayıcı oldu ama geçen gün bir vitrinde HERCULES gördüm ayaklarım yerden kesildi birkaç da 400 500 m atış seyrettim gerçekten etkileyici silah daha bunda master yapmadan ona da geçmek istemiyorum bakalım nasıl olacak

Kral Puncher Bigmax x 6.35 mm

Hatsan BT65 lw 5.5 mm

Hatsan Flash 101 5.5 m m

Hatsan mod 125 sniper Vortex 5.5 mm

Hatsan mod 85 sniper vortex 5.5 mm

Gamo c15 blowback 4.5 mm

İzmir / Savacı özel otomobil servisi

Kerem Savacı.

• Bende dürbün ve dampa ayak alacağım fakat ilk başta buna alışmam lazım cevap için teşekkür ediyorum çok açıklayıcı oldu ama geçen gün bir vitrinde HERCULES gördüm ayaklarım yerden kesildi birkaç da 400 500 m atış seyrettim gerçekten etkileyici silah daha bunda master yapmadan ona da geçmek istemiyorum bakalım nasıl olacak

bence havalı tüfeklerle ilgili genel seyleri bi öğrenin. Dürbün ayarlama tekniklerini iyi bi sekil de öğrenin . Sonra geçiş yaparsınız . Hiçbirşey bilmeden elinize alırsanız pcp tüfeklerden özellikle hercüles gibi çok güçlü tüfeklerden çabuk sıkılırsınız

• ve ayrıca 2. El havalı tüfek satan siteler de hercüles dolu bunu da göz önünde bulundurun . Benim düşüncem yaylı da mod 125 sniper neyse pcp de hercüles o( yerliler arasında) ne demek istediğimi umarım anlamıssınızdır

• 125 snipera vortex taktirdim ve 1500 civari atis oldu henuz sorun yok

Zoraki ultra 5.5 & 4.5
    Stoeger x20 suppressor 4.5
    Hatsan mod 125 sniper 5.5
    Hatsan mod 125 th 5.5

Hatsan Flash 5.5

Hatsan Nova Compact LW 6.35

Diana Mod54 AirKing 5.5

Hatsan At44 WX-10 Long LW 5.5

Hatsan BT65 Long LW 6.35

Walther Talon Magnum 4.5
    Walther Falcon Hunter 5.5

Crosman 357 4.5

Crosman 1077 CO2 repater 4.5

• Özellikle kurulum yaparken ki sessizliği yağ gibi akışı çok keyifli yaylı olsa gocır gıcır ses yapacaktı

• merhaba Zoraki HP-01 Ultra Havalı Tabanca daki hava sıkıştırma sistemine sahip havalı tüfek varmı piyasada