Gamo hunter 440 5.5

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: https://i.hizliresim.com/dvkAkn.jpg]"><woltlab-metacode-marker data-name=[Resim Engellendi: https://i.hizliresim.com/bVJdJj.jpg]">Uzun yıllar önce aldığım hatsan marka bir havalı tüfekten sonra yeniden bir havalı tüfek almak icin araştırma yaparken bir arkadaşımın av bayisinde bu tüfekle karşılaştım daha önce gamo markasiyla ilgili bilgim yoktu ama tüfeği elime alır almaz çok hoşuma gitti ve arkadaşımında tavsiyesi ile tüfeği satın aldım tüfek gerçekten hem tasarım hemde kalite açısından çok güzel fiyat olarak biraz pahalı olsada değer diye düşünüyorum .

• güle güle kullanın. yıllardır kullanıyorum. isabeti çok iyi ama doğru pellet ile. jsb seviyor. ama zaten bütün tüfekler jsb sever. krm de seviyor. gamo pellet de seviyor. spot on sevmiyor.

diana mod 48/52- 177

• Yok mu soruma cewap verecek olan?

Merhaba gurupman ve isabet bekliyorsan hiç bulaşma.beni hobiden soğutuyordu azdaha.tahribatı iyidir fakat gamoya vereceğin paraya uygun bir pcp alirsan daha memnun kalırsın.tabiki hali hazırda pcp kullanmıyorsan.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• tüfeğin görünüşü, malzeme kalitesi ve işçiliği çok iyidir. ancak ben aldığımda 400 tl kadardı. şimdi 1000 lira gibi fiyatı var. güzel tüfek fakat bu fiyata pcp alsanız daha iyi olur. alacaksanız da 4.5 alın.

diana mod 48/52- 177

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen b ve s ().

• Alınıcaksa kesinlikle 4.5 alınmalı. 5.5 ile eziyet çekersiniz. her iki kalibreyide gamo shadow dx te kullandım.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Merhaba gurupman ve isabet bekliyorsan hiç bulaşma.beni hobiden soğutuyordu azdaha.tahribatı iyidir fakat gamoya vereceğin paraya uygun bir pcp alirsan daha memnun kalırsın.tabiki hali hazırda pcp kullanmıyorsan.

5.5 mm olan mı kullandınız :/

• 5.5 mm olan mı kullandınız :/

Malesef

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

• Bende iki tane 4.5mm yaylı var.

Onların kullanımları da zevkli.

Dağlara taşlara sıkıyorum.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

• stoeger ve ekol marka

Ekol aldığımda 6.35 di namlusunu 4.5 ile değiştirdim

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

• Gamo nun kalitesi işçiliği iyidir.

Özellikle tetiğin hassasiyeti çok hoşuma gidiyordu.fakat isabet işi benim sabrımı aşar.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

• 4.5 mm gamo kullanmadım.fakat elimdeki 4.5 ile onbeş yirmi metrede yumurta vurabiliyorum.gomo ile bunu yapamıyordum.vurduğumda şansa oluyordu.

Belki de hobiye 5.5 gamo g-magnum 1250 ile başlamakta hata yapmışımdır.

Neyse onun sayesinde pcp sahibi oldum.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm