Kral puncher armour vs Hatsan flashpup rg

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Kral puncher armour 5.5mm ile hatsan flashpup rg 5.5 mm arasında seçim yapamıyorum. Kullanıcıları varsa yorum alabilir miyim? Hangisi optimum hızda daha çok stabil atış yapıyor? Hangisinin fps degeri daha yüksek? İsabetleri nasıl? Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Metehan arkadaşımızın kral armour ile fps videosunu izlemiştim. 16grain pellet ile ilk 4 şarjör yani 48 atış 850 870 fps arası sıkıyor. 5.şarjörde de gayet istikrarlı. 810 fpsye düşüyor hız 60 atış sonucunda. Sanki regulatörlü gibi davranıyor tüfek. Ama flashpup rg ile ilgili böyle bir video bulamadım. Var olan videolar flashpup qe version. Muhtemelen regulatörsüz olan yani.

 • Elimde Hatsan flashpup rg 4.5 mmm de var. musait olursam pazar video çekeceğim.


  armour videomdaki gibi stabil atım yapıyor. ona da tekra güzel bir video çekicem.

  Metehan TURKİSH AİRGUNNER


  Air Arms S200 .177 Field Target

  Diana Mod 26 C .177 1990 Model

  Kral ONE Tac .22 cal

  Crosman C31 .177 cal


  Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm


  ;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports  Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein