Kral puncher armour vs Hatsan flashpup rg

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Kral puncher armour 5.5mm ile hatsan flashpup rg 5.5 mm arasında seçim yapamıyorum. Kullanıcıları varsa yorum alabilir miyim? Hangisi optimum hızda daha çok stabil atış yapıyor? Hangisinin fps degeri daha yüksek? İsabetleri nasıl? Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Metehan arkadaşımızın kral armour ile fps videosunu izlemiştim. 16grain pellet ile ilk 4 şarjör yani 48 atış 850 870 fps arası sıkıyor. 5.şarjörde de gayet istikrarlı. 810 fpsye düşüyor hız 60 atış sonucunda. Sanki regulatörlü gibi davranıyor tüfek. Ama flashpup rg ile ilgili böyle bir video bulamadım. Var olan videolar flashpup qe version. Muhtemelen regulatörsüz olan yani.

 • Elimde Hatsan flashpup rg 4.5 mmm de var. musait olursam pazar video çekeceğim.


  armour videomdaki gibi stabil atım yapıyor. ona da tekra güzel bir video çekicem.

  Metehan
  Hatsan Aimguard TAC Shootgun 12 guage 2500 fpe :evil:

  HW 97K .177 FT

  Kral ARMOUR .22 cal

  Kral ONE .22 cal

  Retay 100X .177 cal
  Crosman C31 .177 cal
  Blow .177 cal


  ASG AUG A2 Airsoft 6mm
  Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm


  ;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports  Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein