Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar elimde o kadar çok pelet vardı ki , eskisi kadar da cok atmiyoruz. Baktim 1-2 kutu 5.5 mm kalmis elimde. Alayim diya bakıyorum ama hangisi sasirdim. En cok dikkatimi ceken eskiden cok ozel olan ve kolay kolay bulunmayan 5.51 ve 5.52 peletler belki 5.5 'den daha cok var artik. Acaba 5.5 yerine 5.51 mi aliniyor artik.

Bir de eskiden JSB en sevdiğim peletti hala elimde 1-2 kutu var. Hala da oylemidir? Kullandigim 5,5 mm tüfekler AT44 , AR6 , Mod54

Yani kısaca en alınası güzel sonuç veren pelet tavsiyesi olan varmi?

Selamlar Sevgiler

• Jsb 18.13 tartışılmaz zaten. Pellet çantamda jsb(18,13)/spoton (18,13)/spoton solid 26 gr/gamo ts22/gamo pro Hunter /crossman/h&n baracuda Hunter +crow magnum vs vs birçok pellet var ama genelde jsb yada spoton u kullanıyorum. Spotonda arada ezik yada kenarı hatalı kesikler oluyor. Ezikleri içki karıştırıları var ucu yuvarlak pelletin eteğini düzeltecek şekilde. Eteğe az baskı yapıp düzeltiyorum o şekil gayet başarılı fiyatına göre ama kesik olanlara yapacak birşey yok :) birileri solid yapmak için döküm yapsada ezik çürükleri attığımız yerde kalanları dönüştürebilsek yeni solidlere

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • Cok teşekkür ederim arkadaşlar hemen spoton sipariş verip deneyeceğim. Peki 5.51 ve 5.52 peletler için ne diyorsunuz?

• Hatsan torpedo 5.5 ve 4.5 ile ozellikle uzun mesafe atislari cok basarili

Zoraki ultra 5.5 & 4.5
    Stoeger x20 suppressor 4.5
    Hatsan mod 125 sniper 5.5
    Hatsan mod 125 th 5.5

Hatsan Flash 5.5

Hatsan Nova Compact LW 6.35

Diana Mod54 AirKing 5.5

Hatsan At44 WX-10 Long LW 5.5

Hatsan BT65 Long LW 6.35

Walther Talon Magnum 4.5
    Walther Falcon Hunter 5.5

Crosman 357 4.5

Crosman 1077 CO2 repater 4.5

• Bence jsb gereginden pahali ama yinede en stabil pellet gibi gorunuyor.. ucuz olsun yerli olsun dersen ince mehmet tabi capak temizligi yapma derdi var.. ondan sonrasi icin uygun spoton var... Birde yerli olarak şahi bullet cikti ama daha deneme firsatim olmadi