Hatsan protector dampa

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba fiyati nedeniyle cok satilmasina rağmen, hakkinda pek yorum bulunmuyor protectorun.

Kullanan var mi performansi nasil

Oturmuş dizellemeyen bir tufekte dürbün ayarını koruyor mu

Veya farklı uygulama yapan var mi ?

Protectora lastik sarmak gerekir mi.

Üstadlardan yorum bekliyoruz

• Protectörün cok da verimli çalışmadığını söylüyorlar. Piyasadaki en iyi tercih halen yatagun ve dm60. Ayrıca cok sarsıntılı bir tüfekte kaliteli bir dürbün kullanmıyorsanız yapacak cok da birsey yok ayarı ister istemez bozuluyor

• soyleyenler acaba acemi kullanicilar mi ? Ben sistemini cok mantikli buluyorum aslinda.

Bullseye kopyası bir ayak orjinali bile cok iyi işini yapmamaktadır . Ama kullanılmak sorunda kalınırsa ufak modifiyeler yapılabilir

• modfiyeden kasıt nedir hocam

Mekanizmanın kaydığı raya uç kısımları yani üst Kızağa temas eden yerlerine oring atabilirsiniz . Onun dışında dürbüne de lastik tarzı birsey sarmak şart . Ama tüfeğiniz ve kullanacağınız dürbün nedir burda en önemli şey o

• Hocam diana bullseye in ilk çıkan modelleri ve şuanki Çin replikalarında miller arasında boşluk olduğu için hassas atış yapmak mümkün olmuyor. Bullseye yeni serilerde ve protectorde bu durum düzeltilmiş miller gayet sıkı dürbünde herhangi bir sarsıntı yok.

• Usta bnde araştırdım ama yatagun dampa da karar kıldım çokta memnunum 1000 kadar atış yaptım çok şükür bi sıkıntı yok tabi bnm tüfeğim mod 55s güç olarak orta düzeyde mod 135 tepmesi nasıl bilmiyorum

• Selam, yaklaşık 5 aydır Protector ayak kullanıyorum, tüfeğim "hw35 4.5" , dürbün Comet 8x32-50. Hw35 çok güçlü bir tüfek değil çünkü dürbünü bir kere ayarladım ve sonrasında da henhangi bir isabet sorunu yaşamadım, tabi pellet'ten kaynaklı sorunlar başka.

Sadece dürbünü ayağa takarken halkalar arasına A4 kağıt parçaları koydum başka bir uygulamam olmadı. Daha güçlü tüfeklerde daha sağlam iş yapmak gerekebilir. İyi günler.