mod140 tetik hassasiyeti ayarı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan mod140 kullanan ya da yakından tanıyanlar, bu tüfekte tetik hassasiyeti ayarı var mı varsa nasıl yapılıyor izah edebilirlerse memnun olurum tetiğin çekilmesinde uygulanan güç isabetliliği gerçektende çok etkiliyor bu konu üzerinde duralım derim herkese iyi atışlar

HATSAN MOD140 .22 Cal. , Optima 3-9 x 32

• mod140 da ben tetik mekanizmasını yumuşatacak bir ekipman göremedim soft tetik,diğer hatsan modelleri nin aynısı,ama belli bir kullanımdan sonra parmağının tetiğe alışması gerek,
    örnek. bendeki mod85 in tetiği ilk gün çok sert idi sonra kullandıkça biraz daha yumuşadı bu arada tetiğe elimde alışdı,tetik mekanizmasını yada bazı parçaları yağlamış varz edelim parçalar biraz daha kolay hareket eder düşüncesindeyim,ustalar ne düşünür acaba :him:s

• cevap için teşekkürler yağlama sırasında az miktar tetiğide yağlıyorum fakat istediğim yumaşaklıkta değil çok sert de değil fakat daha hassas olmasını tercih ederim aslında tetiği çekerken az da olsa nişangah bozuluyor belkide tetik mekanizması yavaş bilip bilmeden tornavidayı alıp işe girişmeyim dedim daha ayrıntılı bilgi sahibi olanların fikirlerini bekliyorum

HATSAN MOD140 .22 Cal. , Optima 3-9 x 32

• tetik mekanizmasının yağlanması telafisi mümkün olmayan hatalara sebebiyet verebilir arkadaşlar denememekte fayda var

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• +1 eğerki pistonu yağlıyorsak tırnak ucuna zamanla yağ bulaşır,önemli olan tetik mekanizmasının genel parçalarından birisi hasar görmesin,vallah bu tüfeğin tetiğini başka nasıl yumuşatılır düşünüyorum :him:s
    işe o biri küçük diğeri uzun yaydan başlasak diyeceğim ama umutsuzum,zaten incecik yay ne yapabilirizki,diğer parçalar tetik haricinde metal yapım :him:s olmaz gibime geliyor,belki hatsan dan webley tetik mekanizması isteyip eski yan levhaları üzerinde oynama yapıp uydurula bilir,başkada şuan aklıma bişey gelmiyor :him:s