Saiga 410 Kalaşnikof tarzı yivsiz av tüfeği

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet sayın spetsnaz bahsedilen site o ama satışa sunulan silahlar saiga lar değil toz marka bolt action 20 kalibre silahlar. saigaları 2 ay kadar daha bekleyeceğiz gibi. hala gümrüktelermiş.

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• bekleriz beklemeyede değecekmi acaba. içimdeki şu şüpheler yedi bitirdi beni. eğer gerçekten keleş kadar dayanıklı cıkmazsa boşu boşuna beklemiş olacağız. gözümün toz markalara kaymasıda bundandır herhalde ;avci; birde 36 cal getirselermiş hepsi 20 cal. ne ava gider nede zevk için atmaya

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• bekleriz beklemeyede değecekmi acaba. içimdeki şu şüpheler yedi bitirdi beni. eğer gerçekten keleş kadar dayanıklı cıkmazsa boşu boşuna beklemiş olacağız. gözümün toz markalara kaymasıda bundandır herhalde ;avci; birde 36 cal getirselermiş hepsi 20 cal. ne ava gider nede zevk için atmaya

Dayanıklılık Konusunda hiç şüphem yok..Tüfekler 10 numara youtube ta videolarını izlemiştim adamlar çamurun içinden çıkarıp sıkıyorlardı..Benim kafama takılan sitede 12 cal. ve 36 cal. resimleri var 20 cal. yok..eminmisin sadece 20 cal.geleceğinden o zaman gerçekten hayal kırıklığı olur..Türkiyede satılırsa 12. cal ve 36 cal.Satılır 20 cal. biraz zor..

• 20 cal gelen silah toz marka bolt action
    12 ve 36 cal gelenlerse saiga yarı otomatik ler.
    dayanıklılık konusuda youtube bence çok itimat edilecek bir kaynak değil. ya kendim denemeliyim yada türk avcıları ve atıcıları deneyip bu silahlar şahane demeli bence. eğer beklenen kalite yoksa yivsiz av tüfeği konusunda son sözü 36 cal. huğlu bir poze söyler benim için. (amaç sadece şişe kırıp stres atmak can almak bana dokunuyo, havalıyla fare vurunca canım sıkılıyo ( ;director; ;avci;;director; )daha büyüğünü benim bünye kaldırmaz)

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Gelsin bi bakalım :) bu arada niye şarjör sadece 2 fişek alıyor?

XDM 5.25 .45 cal Competition tabanca

Beretta 81-F 7.65 mm tabanca

Armsan Armtac RS X1 high capacity pompalı 12cal
    Üzümlü 1986 Çifte 12cal
    Lazer Otomatik 7+1 12cal
    Crosman 1077+Tasko 3-9x40
    Hatsan at 44-10
    Hatsan mod 135 Qe Vortex
    Sıgsauer p250 co2
    Ceonic ISSC m22 9mm

Ceonic sigsauer p320 9mm

Zoraki 917
    Zoraki 2918

Bsa sweet 8-32x44

• ne yasakmış beahh,yakında tabancalarada 14 tane koymak yasak,havalı tüfeklerde 5,5mm kullanmak yasak,oltada en fazla 2 iğne olabilir,dürbün kullanmak tehlikeli ve yasak,forumlarda bu konular hakkında sohbet yasak vs yasak vs yazmak bile yasak açıklayıcı olmalı diye kanunlar çıkarsa şaşmamak lazım :D :D

XDM 5.25 .45 cal Competition tabanca

Beretta 81-F 7.65 mm tabanca

Armsan Armtac RS X1 high capacity pompalı 12cal
    Üzümlü 1986 Çifte 12cal
    Lazer Otomatik 7+1 12cal
    Crosman 1077+Tasko 3-9x40
    Hatsan at 44-10
    Hatsan mod 135 Qe Vortex
    Sıgsauer p250 co2
    Ceonic ISSC m22 9mm

Ceonic sigsauer p320 9mm

Zoraki 917
    Zoraki 2918

Bsa sweet 8-32x44

• valla arkadaslar yazılanlara baktıkca ve uygulamaları gördükce üzülüyorum asalım artık millet yaw ben doguda 5 yıl kaldım her evde keleş var ruhsatmı soruyorlar ya bu ne ayrımcılık her evde cekoslavak malı namlulu tabancalar var kusuruma bakmayın kardenizli kardeslerim dogulu kardeslerimde ben burda havalı silahı elimde gezdiremiyorum.hangi ülkede yasıyoruz ya yoksa iki farklı ülkemi burası

• arkadaslar saignalardan haber varmı gelmişmi türkiyye alalım sunlardan safirle bi karsılastırayım
    rus mu türk malımı kaliteli görelim

• saigalar için geçenlerde ilgili firma yeklisi ile görüştüm,mevzuatlardan dolayı sıkıntılı olduklarını söyledi,çok ümitsiz konuştu bekleyenlere duyurulur...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• 3 ay evvel de aynısını söylemişlerdi garipler
    Vallahi yazık adamlara
    TSE den onay alıcaklardı
    İşleri zor
    T.C burası boru değil.
    En az 8 bakanlıktan izin imza almadan olmuyor
    Şaka gibi
    Küfür edicem zor tutuyorum kendimi
    Aslında Raptorx yok, Mıstafa Abi de piyasada yok, tam fırsatı
    Etsem bi şöyle sağlam yarım Trakya lisanı Yarım Orta Anadolu
    Şöyle temiz bir kaysam şimdi off ne rahatlardım be