Quattro trigger sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar,

Mod 85 sniper yaylı tüfeğim için tetik sertliğini bir türlü ayarlayamıyorum. Üç vidayla da yüzlerce kez oynadım ve tam ideal sertliğe ulaştım derken 2-3 atıl sonra tetik tekrar taş gibi oluyor, iki elimle bile zor sıkıyorum.

Tüfeğin garantisi yok. Sizce servise göndermeli miyim? Ne kadar ücretle karşılaşırım?

• Hatsan garantisi geçmiş ürünleri de tamir ediyor. Hatta ufak bi ücret tutarsa kendileri karşılıyor diye biliyorum. Sadece kargo ücretini siz karşılarsınız. Tüfekteki sorunu belirterek gönderirseniz tamir ederler. Ama quattro tetik hakkında pek bilgim yok. Tetikte sorun olmaya da bilir. O yüzden bence önce araştırın. Eğer sorun varsa gönderin

• tetik ayarı hakkında Alparslan Şen Abimizin detaylı anlatımı burda var. belki yararı olur.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Quattro tetik orjinal ayar vidaları hassas ayar için kısa kalıyor.

2-4 mm daha uzun M3 x 0.5mm vidalarla değiştirilmesi gerekiyor.

Ama tetiği çok hassas ayarlamayın, güvenliksiz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Bir bilene danışmanızı tavsiye ederim.

5898-fbef12cd.jpg

Tetik önünde 2 adet hassas ayar vidasını görüyorsunuz.

5899-bd1276d7.jpg

Soldakiler orjinal vidalar. Sağda yeni/uzun vidaları görüyorsunuz.