Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar,

Aranızda Ekol ES66 havalı tabanca kullanan veya kullanmış olan varsa tecrübelerini aktarabilir mi? Silahın artılarından ve eksilerinden bahsedebilir mi? Ben de almayı düşünüyorum fakat benim için önemli olan güçten ziyade isabet. Yaklaşık 10-20 metre arasında karton bardak tarzı hedeflere atış yapmak istiyorum. Bu mesafede bu silah yeterli olur mu yoksa tercihimi daha farklı silahlarla mı yapmalıyım? Varsa silah önerilerinizi de alabilirim. (öncelikli tercihim blowbackli ve co2 tüplü)

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• 30dk kadar incemele şansım oldu. Hatta bende almayı planlıyordum. Kısaca deneyimlerim; Tetik çok sert, horozu her seferinde kurup atmak gerekiyor, aksi halde horozun çift hareketi tamamlaması için tetiğe çok fazla baskı uyguluyorsun ve bu baskıdan namluyu istemeden oynatmış oluyorsun. Demir Boncuk attığı için grupman yapmak çok zor. Her atışta demir boncuk farklı yerlere gidiyor. 1 tüple 35 atıştan sonra namlu çıkış hızı gözle görülür biçimde düşüyor. Kişisel görüşün co2 tüp masrafı, istikrarsız atış bunları düşününce ben almaktan vazgeçip kırmalı model olan hatsan mod 25 aldım

• Ben yeni aldım. Kesinlikle fiyat performans ürünü. Blowback yok tabi bu modellerde ama ağırlık hissiyatı ve gücü fiyatına göre oldukça iyi. Piyasanın en uygun metal co2 tüplü airsoft tabancası. İsabetliliği düşük. Bunun da sebebi arkadaşlarımızın dediği tetik sertliği olabilir. Ama aşırı da sert değil tetiği. 10-20 metreden güç bakımında oldukça tatmin edici ancak isabetlilik konusunda biraz kafa karıştırıcı. Özetle f/p bakımından öneririm...

• Bugün elime ulaştı es 66 tüpü taktım bb şeri doldurdum ama 2 normal artıştan sonra 3.bb namludan damlar gibi düşüyor

Sıfır alınmış bir havalı tabancanın bu şekilde performans sergilemesi cidden çok can sıkıcı...

• Bugün elime ulaştı es 66 tüpü taktım bb şeri doldurdum ama 2 normal artıştan sonra 3.bb namludan damlar gibi düşüyor

Sıfır alınmış bir havalı tabancanın bu şekilde performans sergilemesi cidden çok can sıkıcı...

Şarjördeki bb’leri tutan mıknatısta sorun var sanırım. Şahsi fikrim ayıplı bir ürüne denk gelmişsiniz. Garantisi varsa gönderin. Sıfır alınmış bir üründeki bu ayıp hiç hoş olmamış umarım probleminizi çözerler.

• Sağolsun yetkililer hemen yollayın telafi edelim dediler. İlgi alaka güzel en azından. İlla ki kusurlu ürün her firmada olur

• Sonucu merak ettim. Bende bir tane p66c aldim. Ayni sorun var.