Yeni Geldi :) Hatsan Mod 99 Vortex Sistem

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi akşamlar arkadaşlar, 4+32 dürbünle severek kullandığım tüfeğime Vortex Sistem taktırmak konusunda kararsız kaldım. Fabrika 120 lira gibi bir fiyata takabileceğini söyledi. Özellikle bu tüfeği kullanan arkadaştan ve diğer Vortex kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Teşekkürler.

;avci;Ser4827_Mod99

• Iyi akşamlar. Ben dominator LW elite vortex kullaniyom 2000 civarı pellet attim memnunum. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Daha önce yaylı silahim vardı. Yaylıdan daha iyi.

• Iyi akşamlar. Ben dominator LW elite vortex kullaniyom 2000 civarı pellet attim memnunum. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Daha önce yaylı silahim vardı. Yaylıdan daha iyi.

Teşekkür ederim hocam, yaylıya göre daha iyi olacak sanırım. Bu arada ikinci tüfeğim olarak düşündüğüm ama hakkında çok bilgim olmayan modeli kullanıyorsunuz. Rica etsem, isabet konusunda memnun musunuz, bilgi verebilir misiniz tüfek hakkında?

;avci;Ser4827_Mod99

• Isabet konusunda çok başarılı. Güçlü bir silah değil. Jsb 15.89 ve 14.35 kullanıyorum.biraz pahalı ama 45 -50 metrede 2.5cm grupman yapıyorum.Atiş sehpası falan yok. Normal desteli atışla. Dezavantajı biraz ağır

• Isabet konusunda çok başarılı. Güçlü bir silah değil. Jsb 15.89 ve 14.35 kullanıyorum.biraz pahalı ama 45 -50 metrede 2.5cm grupman yapıyorum.Atiş sehpası falan yok. Normal desteli atışla. Dezavantajı biraz ağır

Maşallah hocam, tebrik ederim. İsabeti böyle ise alınabilir bir tüfek. Daha da ısındım yalnız dediğiniz gibi ağır bir tüfek. Ona da katlanırız artık:) Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Hayırlı geceler.

;avci;Ser4827_Mod99

• Maşallah hocam, tebrik ederim. İsabeti böyle ise alınabilir bir tüfek. Daha da ısındım yalnız dediğiniz gibi ağır bir tüfek. Ona da katlanırız artık:) Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Hayırlı geceler.

Önemli değil yardımcı olabildiysem .

• Serhilkat48

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Hatsan Mod 99 Vortex Sistem” Yeni Başlık: “Yeni Geldi :) Hatsan Mod 99 Vortex Sistem”.
  • Arkadaşlar bugün yaklaşık 10 günlük bekleyiş sonrası genel bakımlar ve vortex sistem için fabrikaya göndermiş olduğum Mod 99' um geldi. Hatsan namlu kilidi, emniyet kilidi, gez ve tetik bölümünü, vidaları yenileriyle ücretsiz değiştirerek dürbün stoperi de takarak tüfeğimi sağlam bir kutu ile gönderdi. Teşekkür ediyorum.Tabi vortex sisteme dönüşüm için 120 lira ücret ödedim. İlk izlenim çok sessiz ve akıcı bir kuruluma sahip olmuş. Tepme ve yay hareketi titreşimi yok denecek kadar az geldi bana. Belki heyecandan öyle gelmiş olabilir tabi :) Gücü yerine gelmiş görünüyor. Gece olduğu için isabet ve diğer konuları deneyimleme fırsatım olmadı tabi ama ilk fırsatta deneyip izlenimlerimi paylaşacağım inşallah.

;avci;Ser4827_Mod99