Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • BAM B-50 için sizce nasıl bir dürbün yeterli olacaktır? Linkteki dürbün iyi midir?
    3-9x50
    Biraz erken oldu galiba ama fikir yürütülebilir herhalde. Dürbünler hakkında çok az bilgim var :(
    Alttaki dürbün sahtemi ayrıca merak ettim:
    10-40x50

• 10-40x50 olan büyük ihtimalle sahte...

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Objektif siperliği Nikko'yu andırıyor. 10-40 zoom için boyu kısa, Bushnell'de du şekilde yanda isim yazdığını görmedim.
    4X zoom olduğuna göre Elite 4200 serisi olması gerek, o seride de 8-32 büyütme üzerinde dürbün yok. Aslında Bushnell'in hiç bir serisinde 10-40 zoomlu dürbün yok. Sen karar ver, hakiki mi , sahte mi ?
    http://www.bushnell.com/genera…cfm?section=General%20Use

• Official Post

Bu tür ucuz dürbünlerde Kristal yerine mika mercek kullanıldığını yada mercek üreticilerinin hatalı üretim merceklerinin kullanıldığını hatırlatmama gerek yok sanırım.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Hocalarım, Banner ve Elite serilerinin en önemli farkı nedir? ("Elite" lar tepmeye karşı daha dayanıklı galiba...) Ayrıca hedef göstergelerinde: Firefly, Multi-x, Iluminated, European gibi değişik ibareler var makbulü hangisidir?

• Ayrıca araştırırken şunu gördüm: xdoptics
    İşe yarar mı yoksa beş para etmez bir dürbün mü sizce?

• fiyatına gore gayet guzel bir dürbün bende kullanıyorum.bu arada exador kardeşim gelen durbunde prospektus kullanma kılavuzu v.s. varmı? varsa bana gonderebilirmisin
    selamlar

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• Abi hedefin Y olması fiyatını arttırır mı? Aynı markanın benzer modeli yarı fiyatına çünkü. Ama Y çok güzelmiş ben vuruldum şahsen dürbüne +;tuftabV#

• Osman Abi,

Ne için prospektus kullanma kılavuzu lazım ? Y reticle değil mildot olanı tavsiye ederim. En nihayetinde havalı tüfekte kullanıcakınız. Exador istina... #hims

katılıyorum
    Y reticle çok profesyonel bir atış sistemi ama bu çok kullanışlı değil bende şahsen mildot tan çok daha fazla keyf almıştım.
    Ama çok şekil hani ;kihhik,

• Dragunova takıcam ;şrofls;. Olsun hesap yaparız işte kokakola şişesi 50 metrede olsa, batıya doğru saatte 10 km hızla koşuyo olsa falan filan... Na Zdarovye!

• buluthan y reticle yi aldık ve kullanıyoruz.degişik mesafelere atısı once mildot gibi kullanmaya çalıştım.tutmadı .prospektusu istemem tembellikten konuyu açarsak 40mt.ye ayarlıyken 100mt. mildot reticle de 4.nokta bunda 2.5 nokta.kolayca denemeden bulmak için selamlar

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• tembellik işte yavaş yavaş.rn guzeli çıtlamayla sıfırlayıp(belli mesafeler için.mesela 40mt. ye ayarlıyken 50 mt.için 8 çıt 100 mt.için 80 çıt v.s.)chairgun programını soyleyeceksin 100mt.den sonra pek tutmuyor. en iyisi belli mesafelere sıfırlayıp kaç çıt attıgını gözlemlemek.
    selamlar

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin