HATSAN Diabolo Saçma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan h&n e yaptırmış 4,5 5,5 6,35 çeşitleri var ayrıca at-44 de satışa çıkmış.
    hatsanın bu hızlı çıkışı piyasayı bayağı canlandıracak inşallah.

• [Resim Engellendi: http://img230.imageshack.us/img230/4858/dsc0013tc6.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img230.imageshack.us/img230/8586/dsc0018cm8.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img118.imageshack.us/img118/4039/dsc0031tz4.jpg]

Henüz deneme imkanım olmadı pazartesi alıp deniycem çok merak ettim gerçekten saçmaların sütünde çapak gözükmüyor isabetliliğide inşallah iyidir.

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Magnum ile ts*-10/18 karışımı bir mermiye benziyor. Bakalım test edip denemek lazım.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• geçen yıl sarsılmaz marka buna benzer peletler görmüştüm aynı kaynak tan geliyor olabilir.

• Bugün inceledim şekli hiç iyi değil yüksek hızlarda belinden kopacak gibi duruyor ve promagnum kadar çapaklı bir pellet. :Bal:taC:

• 5.5mm olanlarının fiyatı 10ytl hal böyle olunca benjamin pelleti tercih ederim son derecede kaliteli.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• bunlar çakma hatsan kusundaki etikette bile sanki renkli forokopi yapmışın gibi bir görünüş var :Bal:taC:

• AT44-10 yanında bir kutu hediye geldi (Orijinal :him:s ). Gamo Prohunter 'a göre daha geniş gruplar çıkardı.
    Bir bakalım diye aldığımız, kutusunda Class Magnum Metin yazılı saçma ise tam bir felaket, 10 metrede A4 kağıdı tutturmakta zorlandık :!: .

• benım at 44 tede resmen sac bas yoldurdu bu hatsan poıntedle X( . pompayla beraber gelmıstı. burdada sadece vıctory sport dıye bı pellet bulabıldım ınanın 10mt de yarım metre saga gıdıyor. :wacko: ama hep saga gıttı alt ustte cok sacmaladı ama hıc sola gıtmedı bu kafamı karıstırdı ısabetsız bı pellet her yone savrulmazmı :?:

sılahı arıften almıstım oda bıkac pellet onerdı. yatagundan gamo pro magnum bugun sıparıs ettım beklıyorum bakalım ne olacak ınanın bu ısten sogudum 2 gunde

atıpta ısabet ettırenler kıymetını bılsın ;#^+.

STRIKKER WORTEX

• isabet konusunda yabancı sitelerde kubbe başlılar övülür hep. ucu sivri olanlar ise isbette nedense en kötü olarak bahsedilir. ne kadar kalite marka varsa uzun menzil konusunda yuvarlak başlıdır.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Yerli üreticilerin bence dikkat etmesi gereken bir konuda bu sivri uç doomed veya match meselesi.
    Özellikle dünya çapındaki tüm mermileri araştırsak siavri uçlu 3-5 çeşidi aşmaz ve pek tutulmaz. Genelde FT için match diğer herşey için doomed mermiler en revaşta olanlardır. Ama bu gün bakın ince memedi, hatsanı, sarsılmazı hep sivri uç.
    Ama hatsanın bu mermileri doomed veya pro magnum gibi yapılsaydı daha başarılı olurdu. Bne hatsanı yakından inceledim. Bana gelenler yapı olarak çok güzeldi pek fazla mermi seçmeyen diana 460 bile bu mermi ile pek anlaşamadı.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Yerli üreticilerin bence dikkat etmesi gereken bir konuda bu sivri uç doomed veya match meselesi.
    Bne hatsanı yakından inceledim. Bana gelenler yapı olarak çok güzeldi pek fazla mermi seçmeyen diana 460 bile bu mermi ile pek anlaşamadı.

Diana 460'ın anlaşamamasının sebebi Hatsan pelletlerin kafa ölçülerinin 5,38 ile 5,46 arasında olması namlu çapı en az 5,50 dersek pelletin kafası çok dar kalıyor ve atış sırasında o an canı namlunun ne tarafına dayanıp gitmek isterse o şekilde ilerliyor ve canı nereyi isterse orayı vuruyor.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• evet yapı olarak cok guzeller tum paletler sankı teker teker cılalanmıs gıbı purussuz guzel hatları var. ama gelın gorunkı kullanımda 5 para etmez. vıtrınlık palet olmus bunlar :)

STRIKKER WORTEX

• evet arkadaşlar hatsanın pelletleri çok dandik ince memet bile ondan daha isabetli

walter falcon hunter 5,5 -nikula 6-24x50-yatagun dampa

• kalitesi çok iyi ama isabet son derece vasat..,
    10 mt de bir karışlık dağınık grup yaptık.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Evet bende denedim bu pelletleri; malzemesi çok yumuşak, bal kabağına attığım birkaç tanesini aldım baktım sadece kabağın kabuğu bile ezilmesine yetmiş ayrıca suya attıklarımada baktım pelletin etegi basınç ile genleşiyor, pelletin şekli bozuluyor ( boyu da kısalıyor) ve bu durumda hem enerji kaybı oluşuyor hem de pellet asimetrik deforme olduğundan canının istediği yere gidiyor kısaca adına uygun şekilde başarısız bir mamul olmuş.