Mod 125 Sniper isabeti hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba herkese. yeni bir vortex 125 sniper almayı düşünüyorum. namlu hızından dolayı 4.5mm almayı planlıyordum. bayiiye gittiğim zaman satıcı arkadaş 4.5 kalibrede her saçmayı atamazsın 25-30 metreden sonra grupman yapamaz vs diye anlattı. daha önce tecrübe eden var mı? malum namlu çıkış hızı kağıt üstünde 380m/s

• Merhaba herkese. yeni bir vortex 125 sniper almayı düşünüyorum. namlu hızından dolayı 4.5mm almayı planlıyordum. bayiiye gittiğim zaman satıcı arkadaş 4.5 kalibrede her saçmayı atamazsın 25-30 metreden sonra grupman yapamaz vs diye anlattı. daha önce tecrübe eden var mı? malum namlu çıkış hızı kağıt üstünde 380m/s

Ben 4.5 at44 kullaniyorum gayet memnunum. 1 gram ve üzeri pellet atarsan 80 m guzel grupman yaparsin

Satıcı pek haksız sayılmaz. Mod 125 türü silahların pellete takla attırdığı 6-7 yıl önceki incelemelerde vardı.

• Ben 4.5 at44 kullaniyorum gayet memnunum. 1 gram ve üzeri pellet atarsan 80 m guzel grupman yaparsin

Namlu boyu farkından pcp ler ile bir tutma demişti onu sordum. o an mantıklı gelmişti cevap.

• her kalibrede mi yapıyordu bu testte ilk defa duydum açıkcası

O dönemlerde yapılan atışların fotoğrafları da vardı ama maalesef forum arşivinin hafızası olan bu fotolar silindiğinden ancak değerlendirme metinlerini bulabileceğinizi tahmin ediyorum. Söylenen, pellet ağırlığı ile pellete uygulanan gücün çok dengesiz oluşu idi. Bu nedenle bu incelemeleri yapan arkadaşlar Mod 125, Webley Patriot gibi silahlarda 5.5mm ve bir miktar ağır pelletleri öneriyorlardı.

• O dönemlerde yapılan atışların fotoğrafları da vardı ama maalesef forum arşivinin hafızası olan bu fotolar silindiğinden ancak değerlendirme metinlerini bulabileceğinizi tahmin ediyorum. Söylenen, pellet ağırlığı ile pellete uygulanan gücün çok dengesiz oluşu idi. Bu nedenle bu incelemeleri yapan arkadaşlar Mod 125, Webley Patriot gibi silahlarda 5.5mm ve bir miktar ağır pelletleri öneriyorlardı.

Hm anladım. çok teşekkür ederim bilgilendirme için :)