Hatsan Mod 99 Vortex-Spoton Pointed 22 gr

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan Mod 99 Vortex-Spoton atış videosu

Cümleten hayırlı akşamlar arkadaşlar. Tüfeğim mod 99 u vortex sisteme dönüştürdükten sonra Spoton Pointed 22 gr ve Pars 18.13 gr ile grupman çalışması yapmaya çalıştım. Hawke 4*32 dürbün ile 17 metreden atışlarımı yaptım. Belki çok iyi değil ama pars ile yaptığım atışlarda 2 pelletin üst üste gelmesi güzeldi :) Daha iyilerini yapabilmem için sizlerin değerli görüşlerini bekliyorum.

Pars-Pointed mod 99 Hatsan Mod 99

;avci;Ser4827_Mod99

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Serhilkat48 ().

• Pointed pellet yerine kubbe şekillileri tercih edin. Pars,dome en olmadı match bile iş yapar ama Pointed pelletten maalesef kötü sonuç aldım ben hep.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • Pointed pellet yerine kubbe şekillileri tercih edin. Pars,dome en olmadı match bile iş yapar ama Pointed pelletten maalesef kötü sonuç aldım ben hep.

Teşekkürler, pars iş yapacak gibi tabi benim atışları biraz geliştirmem lazım. Dome modeli en kısa zamanda deneyeceğim.

;avci;Ser4827_Mod99

• selam jsb nin hafif pelletleri kısa mesafede iyi iş çıkarıyor.

diana mod 48/52- 177