Hatsan Mod 99 Vortex 27 Adım 3 Şişe

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    atış videosu.

Tüfeğimi Vortex sisteme dönüştürdükten sonra hızlı bir ayar sonrası ilk deneme atışlarım. Dürbünsüz olarak 27 adım mesafeden yapılmıştır. Spoton Pars 18.13 gr pellet kullanılmış olup atış sonrası camlar temizlenmiştir. İyi seyirler

;avci;Ser4827_Mod99

• Official Post

Mod99 u uzun yıllar severek kullandım güzel tüfektir. atışlarınızda cok basarılı tebrik ederim.

agt agtagt

• Teşekkürler, ben de epey zamandır kullanıyorum. Vortex halini daha çok sevdim diyebilirim. Şimdilerde Mod 87 QE ahşap kundak modelini beğeniyorum ama fazla bir inceleme bulamadım.

;avci;Ser4827_Mod99

• Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

İlk iki şişenin ağır çekim videosu. İkinci şişede pelletin şişeye vurduktan sonra yükselerek gidişi görünebiliyor.

;avci;Ser4827_Mod99

• Tüfeğinizi güle güle kullanınız. Bendede Mod 99 var wortex sistemi taktırmak size ne kadar bir ücrete maloldu ve yaylı ve wortex arasında güç açısından bir fark varrmı.

Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE

Hatsan Mod 135 QE 5.5.mm + ?

Hatsan Galatian 5.5 mm + ?

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + Stoeger 4x32
    Webley Patriot 1. nesil 5.5 mm + Tasko 3-9x40E

• Tüfeğinizi güle güle kullanınız. Bendede Mod 99 var wortex sistemi taktırmak size ne kadar bir ücrete maloldu ve yaylı ve wortex arasında güç açısından bir fark varrmı.

Teşekkür ederim. Namlu kilidi, emniyet kilidi, gez ve tetik bölümünü, vidaları yenileriyle ücretsiz değiştirerek dürbün stoperi de takarak tüfeğimi sağlam bir kutu ile gönderdiler.Tabi vortex sisteme dönüşüm için 120 lira ücret ödedim. Yaylıya göre daha stabil,sessiz ve kurulumda yay sesini duymuyorsunuz. Titreşim daha azalmış, gücü gayet iyi. Tavsiye ederim.

;avci;Ser4827_Mod99

• Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE

Hatsan Mod 135 QE 5.5.mm + ?

Hatsan Galatian 5.5 mm + ?

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + Stoeger 4x32
    Webley Patriot 1. nesil 5.5 mm + Tasko 3-9x40E