Hatsan mod 135 Sniper QE - 50 m

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan Mod 135 Sniper QE silahımla 50 m de tenekeye yaptığım atışlar ve tahribatı konulu video

silahı almak için 20 gün beklemiştim. ahşap olan model var polimeri yeni çıktı sanırım.

iyi seyirler

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Tüfekte dizelleme var güç olarak daha güçlü olması lazım ilk atışlar olduğu için?

Galiba açıdan dolayı diğer pelletler delmemiş olabilir.

Yeni kundakta çok yakışmış.

Atıcılıgınızda gayet iyi güzel bi dürbünle 150 200 metreleri zorlayabilirsiniz.;tufey#

Hayırlı olsun?

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• Sn barut_selim

Manuel atışlar için aldığım bir tüfek , tabi zaman neyi gösterir bilmiyorum

İyi temennileriniz için teşekkür ederim.

• Hatsan Mod 135 Sniper QE silahımla 50 m de tenekeye yaptığım atışlar ve tahribatı konulu video

silahı almak için 20 gün beklemiştim. ahşap olan model var polimeri yeni çıktı sanırım.

iyi seyirler

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

İyi günlerde kullanın, güzel atışlar. Aklımda olan iki modelden biri bu tüfekti. Bu kundak ayrı bir yakışmış.

;avci;Ser4827_Mod99