125 ve AM 77'den sonra ne gelir.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Getirse bile çok pahalı satacağı fikrindeyim.Ayrıca namlu crosman sanırım.Bana Lothar Walther lazım...(fx t12 :him:s )

• crossman namluların kötü olduğunu sanmam.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Official Post

Katresu yerli malı satmayacak diye biliyorum ben.

Bulabilmemiz halinde, kaliteli yerli mallarını tabiki satacağız, olurmu öyle şey, bunca baskıya zaman içinde hatsan ın ben 1. sınıf mal üreteceği inancımı halen koruyorum ve o gün geldiğinde bir numaralı destekçisi yine ben olacağım.

• hatsan biran önce katresuya özel tüfek yapmalı inadı bıraksınlar

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• yatagun yada katresunun getireceği silahlar için eylülden aralığa zaman verilmiş çok uzun bir zaman değilmi ?

• Arkadaşlar "Sütten ağzımız yandı, yoğurdu üfleyerek yiyoruz" Eylül Ekim Kasım ve Aralık aylarına kadar bekleyemem diyenler, alışverişlerini gerçekleştirirler ama yok beklerim diyenleri, Özellikle küçük ve orta bütçeli üyelerimiz için ciddi güzel sürprizlerimiz olacak, bunların markalarınıda devlet sırrı gibi saklamaya kararlıyız.Tahmin edemeyeceğiniz güzelliklerde silahlar ama zaman gerekiyor. ;keyf;

ahanda burda yazmış eylül ekim kasım aralık

• ahanda burda yazmış eylül ekim kasım aralık

silahların peyderpey geleceği zaten söylenmişti ki.yeni bir şey değil bu.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen hogo87 ().

• Bulabilmemiz halinde, kaliteli yerli mallarını tabiki satacağız, olurmu öyle şey, bunca baskıya zaman içinde hatsan ın ben 1. sınıf mal üreteceği inancımı halen koruyorum ve o gün geldiğinde bir numaralı destekçisi yine ben olacağım.

Bizlerde olacağız inşallah...

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• benjamin discoyery pcp videolu tanıtım :) 2 3 ay önce bu video yu eklemiştim konu açılınca tekrardan birkez daha seyredelim dedim
    http://www.airgundepot.com/benjamin-discovery-177-combo.html

• ben bu tüfekle pompaya 600 dolar bile veririm çok sağde vede çokgüzel görünüyo hafif duruyo hoşuma gitti en azından yerli değil amerikan malı

• 750 doları bulur diye düşünüyorum ben türkiye ye gelecek olsa bu tüfek,normal yaylı tüfeği 500 600 ytl o civarlarda bu markanın türkiye de,bu markanın bir de yaylı sı var benjamin 6000N mi öyle birşeydi 1500fbs çıkış hızına sahip görünümüde çok hoş bir tüfek,ama bu hızı hafif pelletler ile gerçekleştirmişler,

• olsun abi 800 olsun yine rağzıyım

• Yok o kadar da değil tamam yerli malına kızmışsın bir yere kadar hak veririm ama bu silahın hakkın en fazla 500-600$

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• orası doğru haklısın denize düşen hesabı

• hemen hemen legolas iel aynı durumdayım mod135 ıle gucu kesfettım crosman 1077 ıle ısabetlılık ve serı atısın keyfıne vardım su durumda tup doldurma pompalama olayları yuzunden pcplerden cok co2ler ilgimi cekıyor arada birde airow diye yine forumda gordugum bı alet var kı eger ısabetlı ve kullanımı kolay bısey ıse aradıgım alet ta kendısıdır

camo co2
    umarex co2

• Benim fikrim yaylıların içinde diana 54 zirve dir hem güçlü hem isabetli daha ne olsun.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40