Kral Maxi Puncher dolum sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,

Kral Maxi Puncher tüfeğimi doldurmada sorun yaşıyorum. Tüpün ve doldurma aparatının bağlantılarını yaptım. Oringler dahil dolum ucunu iyice sıktım. Fakat tüpün dolum yuvasından havayı dışarı üflüyor. Tüpün içine hava gitmiyor. İlk defa dolum yapacağım için cahilliğimi maruz görün bir kaç soru sormak istiyorum.

1. Dolum ucunu tüpten gelen horuma oring ile bağladıktan sonra dolum ucunun bağlantı yeri ile birlikte serbestçe dönmesi normal midir?

2. Silindir şeklindeki dolum ucunda iki delik var. Bu deliği tüpün dolum yuvası içindeki deliğe denk getirmek mi gerekiyor?

Kısaca hava çıkışı var ama tüpe gitmiyor. Dolum aparatı üzerindeki ibre hiç hareket etmiyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

• pcp nın tüp dolum yerındeki korumayı çıkarda öyle dene belki tam oturtamıyorsundur dolum ucunu,oringleri kontrol et, deneyeyım derken kestirmiş olabilirsin oringlerden birini

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight