Uygun Dürbün Seçeneği, Hangisini Seçmeliyim?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selamlar bir dürbün seçmek istiyorum Tüfek konusunda karar verdim Hatsan Striker 1000x Vortex veya Mod 85 Vortex modelini tercih edicem lakin dürbün hakkında çok bilgi yok sizce bu 4*20 dürbünlerden hangisini almak daha mantıklı olur kalite ve fiyat performans açısından

- Tasco 4*20 Ortalama 70Tl

- Nikko Stirling MountMaster 4*20 Ortalama 60Tl

- Comet TD006 4*20 Ortalama 50 Tl

- Bushnell 4x20 Ortalama 50 Tl

- Optima 4*20 Ortalama 50 Tl

- Tr-Nikula 4*20 Ortalama 55 Tl

- Tasko 4*20 Ortalama 40 Tl

Diğer konunuzu buraya taşıyorum. Cemal Bozan

Herkese selamlar geçen hafta bartında bir arkadaşımın yanına gittim gerçek av tüfekleri ile atış yaptım ve çok ilgimi çekti şimdi istanbul şartlarında gerçek tüfek kullanmak saçma olacağı in bu hobiye merak sardım sadede gelirsem hangi tüfeği tavsiye edersiniz fitness antrenörü olduğum için fazlasıyla güçlüyüm ağırlık tepme vs sorun değil fiyat olarak da bu ikisi bütçeme uyuyor tüfekten beklentim tahribat ve menzil 5.5 mm istiyorum.

-Hatsan Striker 1000x Vortex mi?

-Hatsan Mod 85 Vortex mi?

• Official Post

Hobiye hoşgeldiniz
    bu dürbünlerin hiç bir tanesi sizi mutlu etmeyecektir.

bütçenizi zorlar mi bilmiyorum fakat alacaksanız 4x32 gamo, stoeger 4x32 dürbünlere bakın.
    ayırca tüfek konusunda iki tüfekte aynı sistemlerle calışıyor. ben olsam mod85i tercih ederdim.

• Hobiye hoşgeldiniz
    bu dürbünlerin hiç bir tanesi sizi mutlu etmeyecektir.

bütçenizi zorlar mi bilmiyorum fakat alacaksanız 4x32 gamo, stoeger 4x32 dürbünlere bakın.
    ayırca tüfek konusunda iki tüfekte aynı sistemlerle calışıyor. ben olsam mod85i tercih ederdim.

Öncelikle ilgin için teşekkürler sorumu bir yönetici adminin cevaplaması beni çok mutlu etti şuan için bütçemi arttırmam mümkün değil bu dürbünler arasında hangi markayı bana önerebilirsin diğerlerine nazaran hangisi iyidir aydınlatırsan sevinirim ?

• 4x20 yerine dürbün kullanmamak daha isabetli olur. 85 de 1000x de güzel benim tercihim ahşaptan yana 1000x olurdu ? aralarında çok bi güç farkı yok zaten. Alabiliyorsanız da 4x32 dürbünler güzel ve sağlam oluyor işinizi görür yani. Onun dışında da bulursan uyguna red dot deneyebilirsin ??

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• 4x20 yerine dürbün kullanmamak daha isabetli olur. 85 de 1000x de güzel benim tercihim ahşaptan yana 1000x olurdu ? aralarında çok bi güç farkı yok zaten. Alabiliyorsanız da 4x32 dürbünler güzel ve sağlam oluyor işinizi görür yani. Onun dışında da bulursan uyguna red dot deneyebilirsin ??

Bütçemi arttırmam pek mümkün değil bu markalar arasından en bilindik kalitesi iyi olan hangisidir bir bilginiz var mı