Geç atesleme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Pcp havalı tüfek tetiği çektikten yaklaşık yarım saniye sonra ateş etmeye başladı sizce sorun ne olabilir.

diana mod 48/52- 177

• Official Post

tetiği çektikten sonra çekiç düşüyor mu?
    tüfek boşken bunu bir deneyin. eğer sadece doluyken yapıyorsa ona göre bir akıl aşındıralım.

• Official Post

tüfek nedir.
    Mesela novalarda çekicin önünde delik var. çekiç yuvada ilerlerken önüne kattığı havayı tahliye ediyor.
    bu tür bir delik varsa ve tıkanmışsa tetiği çektikten sonra çekiç takılır.
    valfe çarpıp havayı tahliye etmemesi gibi bir durum cok zor olsa da olabilir..
    siz bir dönüş yapın tüfek nedir, boşkende aynı olay var mı ona göre düşünelimç

• Selam tüfek at 44 long. Bir süre 170 bar civarı dolu olarak kalmıştı üstünü tamamlayıp tüfeği ilk defa 200 bara kadar doldurdum. Ondan sonra böyle olmaya başladı. Üç jarjor attım 150 bara geldi hala aynı bir iki boş atış yaptım ama yine birşey değişmedi

diana mod 48/52- 177

• tetik düşerken bir mukavemetten sonra tık olur ve boşa düşer o anda tüfek ateş eder. fakat bizimkinde tetik boşa düşmüyor. tetiği sonuna kadar çekip bir süre bekletince ateş ediyor. düzelmezse sökmeyi deneyeceğim. teşekkür ediyorum size.

diana mod 48/52- 177

• Dün evde bir boş atış yaptim. O kadar ses yaptı ki kulaklarım bir saat çınladı . Fırsat bulup araziye gidebilirsen uğraşacağım duruma göre yazarim.

diana mod 48/52- 177

• Official Post

Dün evde bir boş atış yaptim. O kadar ses yaptı ki kulaklarım bir saat çınladı . Fırsat bulup araziye gidebilirsen uğraşacağım duruma göre yazarim.

Açıkçası ben tetik grubundan şüpheleniyorum ama bir yandan hatsan gibi bir firmanin tetik grubu ne kadar karmaşık olabilir diye düşünüp kendime kızıyorum. Bu yazdogimi okuyanlarin bana kizmadan once bir hw 100 ve at44 tetuk gurubuna bakmasini istiyorum.

• Açıkçası ben tetik grubundan şüpheleniyorum ama bir yandan hatsan gibi bir firmanin tetik grubu ne kadar karmaşık olabilir diye düşünüp kendime kızıyorum. Bu yazdogimi okuyanlarin bana kizmadan once bir hw 100 ve at44 tetuk gurubuna bakmasini istiyorum.

Ben onu araziye götürünce bir şey anlamadan bırakmam malum apartman pek müsait olmuyor.

diana mod 48/52- 177

• Tüfegin ayarı iyice bozuldu ve tetik basildiktan beş saniye sonra ateş etmeye başladı. Tamda servise yolluyordum ki hatsani bir arayayım dedim. Konuştuğum kibar beyefende bir bucukluk Altan ile tetik ayarıyla oynamamı istedi. Hemen alyani alıp kurcalamaya başladım ve sorun çözüldü. Hatsana ve yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum.

diana mod 48/52- 177

• Çözüm üreten herkesten Allah razı olsun

KRAL CUSTOM AUTOMATİC 22CAL.

CZ 75 9MM

LLAMA 7.65

SARSILMAZ SAR9 SC

SARSILMAZ B6C

STOEGER STR-9SC SUB COMPACT