Havalı tüfeğimden nasıl kurtulabilirim?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba herkese,

7-10 yıl kadar önce tam emin değilim Samsun'dan (Aydın Ticaret Deniz Kara ve Av Malzemeleri) diye bir bayiden Hatsan Mod 135 almıştım direkt parasını vermiştim fatura filanda vermemişlerdi, tüfek bunca yıl duvarda asılı süs diye durdu, elden çıkartmak istiyorum, internetten birine filan satmak istemiyorum çocuk veya kendini bilmez biride alabilir diye, uğraşmakta istemiyorum da bir yandan.

2. el havalı tüfek alan bayi veya yer biliyor musunuz İstanbul'da? Avcılar da oturuyorum. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum,

(Bilmediğimden konu ile alakalı faturası olmadığından satabilir miyim diye Hatsan'ada mail attım.)

• Satışlar da fatura önemli değil de emniyet güçleri ile karşılaşınca ihtiyaç olabiliyor. Onun dışında fiyat yazarak burada da satış yapabilirsiniz sadece forumu okuyun inceleyin istediğiniz her şeye ulaşabilirsiniz

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• bu foruma ilan veriniz. Burada gayet düzgün insanlar var.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Ben samsunda oturuyorum aydın ticarette yabancı sayılmaz muhtemelen o ürüne fatura kesmişlerdir fakat vermeyi unutmuş olabilirler satışa gelirsek satış için faturaya felan gerek yok ama genelde faturalı ürün almaya çalışır hobidaşlar

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Uzun aramalar sonucu faturasını buldum, vermişler faturayı ama ben cidden hatırlamıyordum, Teşekkürler herkese.