Kral Puncher Space gördüğüm ve araştırdığım kadarıyla Reximex Kopyası Gibi !!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkdaşlar bu hobiye yeni bişladım ilk silahım Kral puncher NP-04 idi sonra Kral Puncher Breake aldım şimdi gözüm Reximex ve Kral puncher Space de Reximex ve Space ağırlık namlu uzunluğu toplam uzunluk olarak birbirinin aynısı tek fark tüp hacmi ve bar olarak Kral üstün. Reximex namlu değişimi ve kurma kolu yer değişimi olarak üstün. Bu konuda ayrıca bilgisi olan arkadaşlar var mı? Hangisini veya bu iki silaha benzer başka silah varmı tavsiye edeceğiniz?:thumbup:

KRAL CUSTOM AUTOMATİC 22CAL.

CZ 75 9MM

LLAMA 7.65

SARSILMAZ SAR9 SC

SARSILMAZ B6C

STOEGER STR-9SC SUB COMPACT

• Official Post

Reximex de gözden kaçırdığıniz en önemli konu regülatör olması. Reximex i uzun süre kullandım. İsabeti olsun hava tüketimi olsun güzel tüfek. Tavsiye rderim

• Kral space de regületör yokmu hocam?

CZ 75 9MM

LLAMA 7.65

SARSILMAZ SAR9 SC

SARSILMAZ B6C

• Stok varmış demişsiniz hocam kimlerde var acaba almayı düşünüyorum. Yazarmisiniz

CZ 75 9MM

LLAMA 7.65

SARSILMAZ SAR9 SC

SARSILMAZ B6C