Hawke Vantage 2-7x32 dürbün...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Weihrauch HW 30 Mii tüfek aldım 4.5mm çapında

Chrono yok bende ama yine de Chairgun programını kullanmak istiyorum

Weihrauch sitesinde silahın hızının 190 metre/saniye olduğu değeri var

Paketten yedek bir yay daha çıkıyor

İşkillendim araştırdım elde ettiğim sonuç; mevzuat gereği ithalat için 7.5 joul sınırı varmış. Üzerinde gelen yay ile 170 m/s hız elde ediliyor ve ortalama 8 grain pellet ile bu değer sağlanıyor. İsteyen yedek yayı takıp 190 m/s elde ediyor. muş...

Başlık konusuyla ilgisi olayan ilk sorum bu bilgi doğru mudur acaba

Hawke konusuna gelince

Benim atış parkurum 10-30 metre arası

AO (adjustable objective) olmayan ve fokus/parallax 90 metreye sabitlenmiş bu dürbün benim atış mesafelerimde net temiz berrak bir görüntü verir mi

Yani işimi görür mü

Fiyatı ve markası/kalitesi sağlam geldi bana

• selam o dürbün elinizde mi var yoksa almayı mı düşünüyorsunuz.

diana mod 48/52- 177

• Elimde paralaks ayarı sabit hawke 3.9.40 dürbün var. 50 metreden kesme şekeri net gösteriyor.

diana mod 48/52- 177

• on metreden de otuz metreden de net gösterir mi acaba

fiyat nedir, modeli yılı kaçtır

• on metreden de otuz metreden de net gösterir mi acaba

fiyat nedir, modeli yılı kaçtır

Selam dürbün her mesafeden net gosteriyor. Fakat ben fikir olsun diye örnek vermiştim . Yoksa elden çıkarmak için degil .

diana mod 48/52- 177

• Bir de kısa mesafe kullanırken düşük zoom ile kullanmak gerekiyor yüksek zoomda ne yazık ki netliği bozuluyor. 10 metre 7x zoom ile bulanık olur. 10_15 metre gibi 3_4 x zoom ile net görüntü veriyor.

diana mod 48/52- 177

• Bir de kısa mesafe kullanırken düşük zoom ile kullanmak gerekiyor yüksek zoomda ne yazık ki netliği bozuluyor. 10 metre 7x zoom ile bulanık olur. 10_15 metre gibi 3_4 x zoom ile net görüntü veriyor.

Teşekkürler akşam da yazacaktım size ayıp olmaması için vazgeçtim doğru söylüyorsunuz dürüstlüğünüz için tekrar teşekkür edrim bende optima 3-9 parallaksız var 11 metrede sıfırlama yapamıyorum 9 zom da kalite farkı varmı bilmiyorum ama 3-9x40 ao hawke var 5 metrede bile netliyor yakın mesafe için 2 seçenek var birincisi parallax ayarlı dürbün ikincisi ise zom u düşürmek 4 veya 5 zomla kullanmak zaten hedef kolunu uzatsan tutacaksın mesafesinde sorun olmaz