Kral NP 02 için istediğim revize mümkünmü?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Reximex RP bu noktada işinizi fazlasıyla görecektir. incelemenizi tavsiye ederim.

Air Arms S510 TC - 5.5 mm

FX Dreamline Tactical Compact - 5.5 mm

Reximex RP - 5.5 mm

• Merhaba Reximex RP bu noktada işinizi fazlasıyla görecektir. incelemenizi tavsiye ederim.

reximex güç olarak çok daha zayıf np 02 ye göre. aslında benim sorum dediğim işlem np 02 ye uygulanabilirmi. dibçikteki şişe tüp iptal edilirse aynı güçte çalışırmı? cevabınız için çok teşekkür ederim.

• np02 ve np01 kullandım ikisininde port delikleri aynı ölçüde, np02 np01 den çok az daha artı fps değeri var yani hemen hemen aynı .np02 deki valf deliği+namlu hava giriş deliğini orjinalinden 1mm daha genişletirseniz vede çekiç yayını güçlendirirseniz 800 fps leri görebilir ben bu şekilde güçlendirmiştim,ayrıca np02 nin önde bulunan tüpü 150cc değil 105 cc dir 105 cc ile sadec 3 şarjör düşük güçte atabilirsiniz

• np02 ve np01 kullandım ikisininde port delikleri aynı ölçüde, np02 np01 den çok az daha artı fps değeri var yani hemen hemen aynı .np02 deki valf deliği+namlu hava giriş deliğini orjinalinden 1mm daha genişletirseniz vede çekiç yayını güçlendirirseniz 800 fps leri görebilir ben bu şekilde güçlendirmiştim,ayrıca np02 nin önde bulunan tüpü 150cc değil 105 cc dir 105 cc ile sadec 3 şarjör düşük güçte atabilirsiniz

sağol poyraz çok teiekkür ederim açıklayıcı cevabın için. Sanırım bir önceki arkadaşın önerdiği gibi reximex rp satın. alacağım.kullanan arkadaşlar çok memnun

• rica ederim. Bir hafta evvel reximex rp bende aldım ilk gelen tüpünde ufak bir arıza vardı şu an düzelttim tefsiye ederim çok güzel sadece atış sayısı bakımından biraz dezavantaj ı var 40 atış yapıyor ,ama yedek tüp alıp atış sayısını artırabilirsiniz