Gamo Hunter 440 Havalı Tüfek Yayı Nereden?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi günler arkadaşlar. Gamo Hunter 440 tüfeğim için orijinal yay veya dönüşüm oluyorsa IGT gaz pistonu nereden alabilirim.

;avci;Ser4827_Mod99

• Zamaninda ben de yay aramistim bulamadim. Kralin yayini taktim oldu. Ama capini ve spir sayisini hatirlamiyorum.

diana mod 48/52- 177

• Kral n01 ve AA tx200 yayı uyuyor hocam. Kral yaylılar gamo klonu zaten çoğu parçası uyar.

• Bende Gamo WhisperX vardı 8 ay parca bekledim. Önce Hatsan 1000 fps tüfeklerde kullanılan yayı kesip taktım. Sonra 1200 fps li magnum sınıfı Hatsan yayı kesip taktım. 100 FPS arttı. Ama Hatsanın yayı çok sert ve yay aralığı gamoya göre daha büyük. Ama birkaç atıştan sonra yay aralıkları daralıyor. Bu yüzden HAtsanın yayı Gamo yayından daha uzun kesilmeli. Sonra aynı uzunluğa geliyor. Gamo'nun yayı yumuşak, yay aralığı daha kısa deformasyona girmiyor. Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız Gamo türkiye teknik servis IdealAV orayı arayın.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Bende Gamo WhisperX vardı 8 ay parca bekledim. Önce Hatsan 1000 fps tüfeklerde kullanılan yayı kesip taktım. Sonra 1200 fps li magnum sınıfı Hatsan yayı kesip taktım. 100 FPS arttı. Ama Hatsanın yayı çok sert ve yay aralığı gamoya göre daha büyük. Ama birkaç atıştan sonra yay aralıkları daralıyor. Bu yüzden HAtsanın yayı Gamo yayından daha uzun kesilmeli. Sonra aynı uzunluğa geliyor. Gamo'nun yayı yumuşak, yay aralığı daha kısa deformasyona girmiyor. Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız Gamo türkiye teknik servis IdealAV orayı arayın.

aslında spir sayısına göre kesmek lazım.

diana mod 48/52- 177

• ben ilk spiral sayısına göre kestim . yay uzun göründü. Taktım Gamo ya 20-30 atıştan sonra baktım yaya. Gamo orjinal yayından daha kısa oldu. Spiral aralıkları baskıdan küçüldü. Ama ilginçtir güçte bir artış olmadı. Sonra gamo yayından daha uzun bir yay kesip taktım. İnanılmaz zorlandım çünkü Hatsanın yayı çok sert. Sonuç 800 fps atan Gamo bu sefer 900 fps atmaya başladı. İsabet aynı kaldı. Kurulumu orjinalinden daha sert ve zor oldu tabiiki.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• hatsan mod33ün yayını takarsanıź iyiolur tamuyumlu piyasada satılan yayların çogu ısınişlemden geçmediği içinkapanıyor onedenle satıcılarda bilmiyor dikkatetmeklazım