Sahte pelet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar,

Geçen gün çok bilindik bir online mağazadan jsb exact king heavy pelet siparişi verdim. Ürün elime ulaştı ama peletlerin şekli çok garip. Daha önceden aynı yerden 5li paket almıştım. Aynı seri, aynı grain pelet olmasına rağmen yeni gelenin bazılarının iç kalınlığı geniş bazısı dar. Yan baskı kalıntıları var. 50mt'de 1-2 cm grup oluşurken şimdi 20 cm kadar satılıyor atışlar.

Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mıdır?

• Merhaba farklı yer ve zamanda aldım şu an aynı sıkıntı bendede var önceki kutu çok güzeldi seçmeden atıyorum fazla para veriyoruz birde seçelimmi değilmi ama yine seçip bir deneme yapıp tekrar paylaşırım

• Ben de peletleri seçtim. İki farklı pelet çıktı kutudan. Hiçbiri orjinal kutudaki pelete benzemiyor. Ucuz bir şey olsa çok da ciddiye alınacak birşey değil. Pazartesi fotoğrafları çekip satıcıyla bir konuşacağım, bakalım ne diyecekler.

• Ben de peletleri seçtim. İki farklı pelet çıktı kutudan. Hiçbiri orjinal kutudaki pelete benzemiyor. Ucuz bir şey olsa çok da ciddiye alınacak birşey değil. Pazartesi fotoğrafları çekip satıcıyla bir konuşacağım, bakalım ne diyecekler.

Yamuklarını ayıklayıp attım sıkıntı yok fakat bu durum sıkıntı böyle olduktan sonra bizim spoton un nesi varki al doya doya sık