Adanada serbest atış talim yerleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,

Biliyorsunuz PCP yada havalı tüfekler çok dikkat çekiyor ve rahatça atış yapacak yer bulamıyoruz. Güvenli ve sakın olan 100 metre atış yapılabilecek yer arıyorum. Talim atışları için nereye gidiyorsunuz ?

İyi Günler

• Merhaba Adana da yer çok gibi görünse de az aslında köprüden sonra bir kaç yer var bir gün beraber gidip tüfeklerle atış yapabiliriz ben huzurevlerinde oturuyorum hafta içi bir gün atış yapabiliriz....

• Merhaba,

Catalan köprüsü öncesinde tüm yerlere baktım ama uygun yer gözükmüyor. catalan barajına gelmeden uygun bir yer bulabildim. Adana ekibi için aslında WhatsApp veya telgram grubu kurabiliriz. Portatif masa sipari verdim, haftaya gelir sanırım sonrasında haberleşiriz.

• Merhaba,

Catalan köprüsü öncesinde tüm yerlere baktım ama uygun yer gözükmüyor. catalan barajına gelmeden uygun bir yer bulabildim. Adana ekibi için aslında WhatsApp veya telgram grubu kurabiliriz. Portatif masa sipari verdim, haftaya gelir sanırım sonrasında haberleşiriz.

Merhaba evet olabilir burada Latif abiler filanda var öle bir grup kurma çok iyi olur kopuk kopuk insanlar bir de bu iş çoğalınca güzel benim tlf 0533 223 16 39 buradanda yazabilirsiniz görüşmek üzere şu yasaklarfan sonra....

• beni de guruba ekleyebilirsiniz 05326950896

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35
    :thumbup:

• Grup kurulduysa ve aktif ise benide ekler misiniz ? 0506 470 3828

Rifle

Kral Empre X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22