pcp dolum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam herkese pcp havali tufek almayi dusunuyorumda scupa tup almak istemiyorum iki tane yedek hava tanki alsam scupayi dolduran yerler doldururmu acaba hava tanklarini

• Official Post

Merhaba bu iş size çok zahmetli ve maliyetli olacaktır.neden scuba tüp almıyorsunuz

agt agtagt

• selam herkese pcp havali tufek almayi dusunuyorumda scupa tup almak istemiyorum iki tane yedek hava tanki alsam scupayi dolduran yerler doldururmu acaba hava tanklarini

Merhaba sizin düşündüğünüzü bende pcp ye geçmeden düşündüm fakat pcp aldıktan sonra anladım ki imkan varsa sucuba kesinlikle ama 2lt tüp ve pompa m mevcut ben pompa kullanıyorum pompa da ise büyük tüp soğutur EFFECTO nun tüpü sınırda 8 -10 dakikada doluyor 75 atış REXİMEX RP tam tadında 1 dakikada doluyor 35 atış birde ikinci bir tüp sadece atış sayını ikiye katlar avantaj değil ona vereceğin paraya biraz daha ilave edip sucuba al derim yada küçük hacim li örneğin flaş gibi bir model alıp pompa kullan bağımsız olursun birde regülatör lü pcp al şimdiden hayırlı olsun