Reximex RP TABANCA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Reximex RP TÜFANCA

Bir kaç gün önce elime geçen reximexin tüfanca modelini yüzeysel olarak inceledim ve bir kaç atış yaptım.

genel itibariyle cok yakışıklı olan tüfanca ele cok güzel oturuyor.
    regülatörlü olması ve 250 barlık tüpe sahip olması nedeniyle boyuna göre güçlü, stabil ve isabetli bir tüfanca. 50 cc tüp ile rahat 40 atışı 16 grain ile 525 fpslerde gören tüfancayı ben çok begendim
    kurma kolu hafifliği ve küçüklüğüne hayran kaldım.
    malzeme kalitesi gayet iyi muadillerine göre sınıfında fiyat performans tüfancası diyebiliriz.
    fabrikanın 4.5 desteği yakında olacakmış.
    İş yoğunluğum nedeniyle şuanlık saha da deneyemedim.

• Teşekkürler hocam

Bana da çok güzel geldi Veli beyin videolarından sonra. Alınabilir bir ürün.

Weihrauch HW100 - 5.5mm

Reximex Throne - 5.5mm

Kral NP02 - 5.5 mm

Reximex RP - 5.5 mm

Sig Sauer MCX

Sig Sauer P226

Sig Sauer P320 M17

• Reximex RP TÜFANCA

Bir kaç gün önce elime geçen reximexin tüfanca modelini yüzeysel olarak inceledim ve bir kaç atış yaptım.

genel itibariyle cok yakışıklı olan tüfanca ele cok güzel oturuyor.
    regülatörlü olması ve 250 barlık tüpe sahip olması nedeniyle boyuna göre güçlü, stabil ve isabetli bir tüfanca. 50 cc tüp ile rahat 40 atışı 16 grain ile 525 fpslerde gören tüfancayı ben çok begendim
    kurma kolu hafifliği ve küçüklüğüne hayran kaldım.
    malzeme kalitesi gayet iyi muadillerine göre sınıfında fiyat performans tüfancası diyebiliriz.
    fabrikanın 4.5 desteği yakında olacakmış.
    İş yoğunluğum nedeniyle şuanlık saha da deneyemedim.

Hayırlı olsun Cemal bey.

İsabetli atışlar dilerim.

• hayırlı olsun benimde uzun zamandır takip ettiğim ATAMAN AP16 modelinin kopyası ülkemizde satışta görünce çok sevindim .bende almayı düşünüyorum .Farklı bayilerde değişken fiyata sahip aralarında neredeyse 200 tlye varan fark var Cemal hocam siz hangi bayiden ve ne kadara aldınız

• hayırlı olsun benimde uzun zamandır takip ettiğim ATAMAN AP16 modelinin kopyası ülkemizde satışta görünce çok sevindim .bende almayı düşünüyorum .Farklı bayilerde değişken fiyata sahip aralarında neredeyse 200 tlye varan fark var Cemal hocam siz hangi bayiden ve ne kadara aldınız

Aksu avdan liste fiyatından aldım ben.
    dün arazide denedim cok hoş çok keyifli bir alet.

agt agtagt

• Hayırlı uğurlu olsun bunlar güzel ürünler ama hava hacmi bana çok az geliyor. O yüzden tabanca olayına pek sıcak bakmıyorum.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Hayırlı uğurlu olsun bunlar güzel ürünler ama hava hacmi bana çok az geliyor. O yüzden tabanca olayına pek sıcak bakmıyorum.

Videolarında tüpün çıkarılabildiğini gördüm. Yedek tüp taşıyarak atış sayısı arttırılabilir deniyor. 4,5 luk olanı 70 atış yapıyormuş. Yedek tüp ile 150 atışa kadar çıkarılabilirmiş. Bende sizin gibi düşünüyorum aslında ama böyle söylenince biraz aklıma yattı gibi.

• Ben de aldım bu cihazdan. Çok eğlenceli ama moderatör işini çözmek lazım epey sesli boyuna göre. Bir de yüksek dürbün ayağı ve orta boy durbun tavsiye ediyorum

Weihrauch HW100 - 5.5mm

Reximex Throne - 5.5mm

Kral NP02 - 5.5 mm

Reximex RP - 5.5 mm

Sig Sauer MCX

Sig Sauer P226

Sig Sauer P320 M17

• Cemal bey bir şey merak ediyorum dolum ucu effecto px5 le aynımı aynıysa birkat daha yaklaşacağım bu makinaya

hayır değil bunun dolum ucu gayet ince ve oringleri minicik.

agt agtagt

• Ben de aldım bu cihazdan. Çok eğlenceli ama moderatör işini çözmek lazım epey sesli boyuna göre. Bir de yüksek dürbün ayağı ve orta boy durbun tavsiye ediyorum

fabrika moderatör işini hallettiğini söyledi. yakında piyasaya cıkacak. bunun 4.5 calibre olanını tercih edeceğim.

agt agtagt

• YENİ

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. isabet/mesafe olarak yorumları rica edebilir miyim?

• YENİ

Merhaba,

Merak içerisinde takip ettiğim bir tabanca. Dipçiğini sök koy çantaya. Taşıması kolay, regülatörlü daha ne olsun.

Sahip olan arkadaşların, hayırlı uğurlu ve bol keyifli kullanmalarını dilerim. Optik takılmış güzel resimler bekliyoruz.

• YENİ

fabrika moderatör işini hallettiğini söyledi. yakında piyasaya cıkacak. bunun 4.5 calibre olanını tercih edeceğim.

hocam moderatör hakkında önce bilgi alan buradan paylaşsın o vakit.

Weihrauch HW100 - 5.5mm

Reximex Throne - 5.5mm

Kral NP02 - 5.5 mm

Reximex RP - 5.5 mm

Sig Sauer MCX

Sig Sauer P226

Sig Sauer P320 M17

• YENİ

Hayırlı olsun.. bende yorumları ve açıklamaları yakından takip ediyorum...

Kral Puncher Mega S

Aria 3-9x32

6,8 Litre Pet Liner NLL Sertifikalı Karbonfiber 300/450 Bar Tüp

• YENİ

benimki geldi fakat sorunlu şansım yok herhalde veli katrancı bey videoda tüpün içinde hava varken sökülebildiğini söylemişti ama benimkini içinde 150 bar hava varken söktüm ve bütün hava boşaldı tüpün sökülen deliğine baktığımda içinde siyah conta ve talaş parçaları vardı ayrıca dolum ucu dolum deliğine birtürlü girmedi biraz zorlayıncada oringleri kesti ve kurma kolu okadar gevşektiki dokununca bile kendi kendine açılıyordu hayal kırıklığına uğradım.genede fotolarını çektim merak edenler için.fotolar altta mevcut

[Resim Engellendi: https://i.hizliresim.com/pD3hEx.jpg]

[Resim Engellendi: https://i.hizliresim.com/h1nFkP.jpg]

[Resim Engellendi: https://i.hizliresim.com/ofXjFK.jpg]

[Resim Engellendi: https://i.hizliresim.com/wMhGQM.jpg]

[Resim Engellendi: https://i.hizliresim.com/8FvjBF.jpg]

• Bugün deneme fırsatım oldu. 25 metrede isabet oldukça iyi. 50 de çok tutarlı değildi ama belki de benim hatam. Kullandıkça bilgi paylaşırım.

Weihrauch HW100 - 5.5mm

Reximex Throne - 5.5mm

Kral NP02 - 5.5 mm

Reximex RP - 5.5 mm

Sig Sauer MCX

Sig Sauer P226

Sig Sauer P320 M17