Yakın zamanda Aliexpressten dürbün alan varmı?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar Aliexpress te bi satıcı ile görüştüm normalde Türkiyeye gönderim yok fakat satıcı rusyadan herhangi bi adrese sipariş ver mesajlardan bana Türkiye adresini ilet ben göndericem dedi buraya kadar herşey tamam.

Bundan sonrası gümrük kısmı nasıl oluyor takılırsa eğer alması zormudur sipariş eden oldumu hiç yakın zamanda

• Official Post

çok deneyen oldu. şans işi türkiyeye girip gümrükten dönende duydum eve teslim edilen de

agt agtagt

• Ben zamanında çok aldım ama son aldıklarım hep döndü. Geçen bi denemek istedim böyle 6-7 tane iş yapacak güzel dürbün ve reddot buldum hiçbiri Turkiye’ye göndermiyor.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• El dürbünü geliyor fakat gece görüş ve bizim kullandığımız keskin nişancı dürbünü diye geçenler yasak

Çağatay

Derya Meriva 12 Cal.m;s,S

Beretta 92 FS 9x19 mm Parebellum £tabanxalı$

Hatsan Mod 85 cal .220 - Optima 3-12x44 ;tufey#