Yardım: Hatsan hercules namlu ceketi sökme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum.

Elimde hatsan hercules 6.35 qe var ama bu silahın namlu ceketini sökmeyi beceremedim bir türlü. Ne kadar uğraşırsam uğraşayım ceket milim dönmüyor. Sizlerden bu konuda bir öneri veya yardım rica edebilir miyim?

• Namlu ceketinden kasıt susturucu işlevi görsün diye namlunun üstüne taktıkları boru mu (üstünde QE yazan)?

https://hatsanairgunsusa.com/wp-content/uploads/2018/12/Hercules_exploded_view.pdf

şu şemada 2948 nolu parçayı diyorsan lastik şamyeli ile iyice sıkıştır çevir çıkması lazım. Gene çıkmıyorsa şamyelin de üstüne boru anahtarı tak çevir, boru anahtarını en uç kısmından tuttur ortadan biyerden tutturma. Parçayı geri takarkende çok sıkma namlu doğrultusunu bozuyor.

Eğer namluyu diyorsan (2901) çok sökülebilir bişey olduğundan emin değilim, fazlada zorlamadım gerçi hasar vermemek için.