Kral N Serisi.. Tavsiyeler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • SELAMLAR. Kral N Serisi ile ilgili bilgi sahibi olan varmı?

1dem 13 kadar olan bu seri hakta maalesef gereken bilgileri kralın ne genel ne satış sitesinden alamadım. Bu modellerin farkları nedir? Hangisi daha iyi? Çıkış hızı en yüksek olan hangisidir? Ve uzun ömürlülük bakımından tavsiye edilir mi?

Kral N7, N11 ile Hatsan 1000s, mod85 (hepsi pistonlu modeller) ürünleri arasında hangisini ve neden seçersiniz?

Dikkatiniz için önceden teşekkür ederim)

Mod 25 =)

• Üstadım tavsiyem aksuav ile görüşmen. Bende 1 hafta önce kral puncher jumbo tactical aldım ve Yusuf bey bana çok yardımcı oldu. Eğer arayıp sorarsan derdine derman olur ve deneyimlerinden faydalanabilirsin. Bıkmadan her soruma yardımcı oldu sağolun.

• Kral yaylı tüfeklerde N7 ve N11 en güçlüleri. Farkı kundak. N11 taktical kundal N07 klasik kundak. 4.5 mm de 1250 fps maksimum. 5.5 mm 1000 fps maksimum. 18 grain pellet kullanıldığında 750-850 fps verir. Isabeti güzel ama yayın güçünü hissediyorsunuz. Bu modeller Hatsan'ın Mod 125 ve Mod 135'e denk. Yani magnum sınıfı tüfekler.

Hatsan 1000s ve 85 orta sınıf güçte ürünler. Orta sınıfta Vortex olması yaylıya göre çok fark etmiyor.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Kral yaylı tüfeklerde N7 ve N11 en güçlüleri. Farkı kundak. N11 taktical kundal N07 klasik kundak. 4.5 mm de 1250 fps maksimum. 5.5 mm 1000 fps maksimum. 18 grain pellet kullanıldığında 750-850 fps verir. Isabeti güzel ama yayın güçünü hissediyorsunuz. Bu modeller Hatsan'ın Mod 125 ve Mod 135'e denk. Yani magnum sınıfı tüfekler.

Hatsan 1000s ve 85 orta sınıf güçte ürünler. Orta sınıfta Vortex olması yaylıya göre çok fark etmiyor.

Peki Kral N Serisi dayanıklı mıdır?

Bakıyorum bazı satıcılar hiç satmıyor ,öneride de bulunmuyor... çünkü hatsan magnum (125, 135) Kral müadillleri n7, n11 arasında neredeyse 500-600 lira fiyat farklı vardır.

Mod 25 =)

• Kral dayanıklı tabiiki. Hatsan dan çok daha hafif. AMa kral da piston ve yaylı yı ayırt etmek zor. ses ve tepme aynı. Pistonlusu Chrony de bir tık daha güçsüz.Kral da mutlaka dampa ayak kullanılmalı

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther