HUĞLU EFFECTO ZEON

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hayırlı olsun ben yıllarca breaker bullup s kullandım tabi yeni tüfekler alınca yaklaşık 2 yıldır kullanmaz oldum benimkinde regülatör yok ama isabeti gayet iyi üstelik modlamaya müsait bir kaç kere satmaya niyetlendim ama elime alınca vaz geçtim bakalım bu aralar elimdeki tüfek sayısını azaltmaya gitmeyi düşünüyorum ama hangilerini satacağıma karar veremedim :):)

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Sağolun, evet fiyatına göre iyi tüfek, bence memnunsanız satmayın, tabi aynı netlikte atış yapabilen başka tüfeklerde var ise ayrı , beni tek düşündüren yanı dolum aparatı ve dolum kısmı, arazide dikkatli kullanmak gerekiyor, yeni nesil dolum uçları daha sağlam ve muhafazası kolay,sök/tak esnasındada yıpranmıyor.

Modlama konusuna 26-28 grain ile 950-1000 fps bandında stabil olarak en az 40-50 adet atış çıkarabilecek türde bir tüfek yapmak niyetindeyim fakat bu değerlerde en az 40-50 stabil atım adedini sağlayabilecek uzunluğa sahip bir plenyumu, regülatörü ile beraber uzun vadede sorun çıkartmadan ekleyebileceğim bir tüfek gerekli.
    Bendeki breaker'da 330 cc tüp olduğundan hem plenyum hemde regülatör eklenmiyor, eklense bile bu seferde namluya moderatör takmak imkansız hale geliyor.
    Empire X ve Np 500 modelleri daha müsait gibi, en azından 30 cc kendinden plenyumlu regülatörleri ekmelemek mümkün,
    Bakalım nasıl olucak

• Pendik Kurtköy tarafında çok yer var atış için. Bekleriz.

selamlar, ben yaklaşık 1 yıldır havalı tüfek ile atış yapıyorum. Hatsan Mod 85 var fakat pcp ye geçmeyi düşünüyorum. Pendik Kurtkoy lokasyonuna yakınım, buralarda pcp ile atış yapılabilecek alanlar nerede? Topluluk varsa katılmak isterim. Saygılarımla.

• selamlar, ben yaklaşık 1 yıldır havalı tüfek ile atış yapıyorum. Hatsan Mod 85 var fakat pcp ye geçmeyi düşünüyorum. Pendik Kurtkoy lokasyonuna yakınım, buralarda pcp ile atış yapılabilecek alanlar nerede? Topluluk varsa katılmak isterim. Saygılarımla.

Merhabalar,

2 3 arkadaş gidiyoruz atışa. Bu tarafta Kurtdoğmuş, Ballıca köyleri var. Çok müsait atış için. Ömerli baraj gölü civarı çok güzel yerler var. Gideceğiz zaman da haber verelim size.

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Merhabalar,

2 3 arkadaş gidiyoruz atışa. Bu tarafta Kurtdoğmuş, Ballıca köyleri var. Çok müsait atış için. Ömerli baraj gölü civarı çok güzel yerler var. Gideceğiz zaman da haber verelim size.

Çok memnun olurum hocam. Numaramı paylaşacağım.

• tüpü sökün redüktörün üzerindeki yağları komple temizleyin.. Redüktördeki o ringi daha yumuşak o ring ile değişitirin ve çok hafif silikon gres ile yağlayın sorununuz düzelir..

Merhaba merak etmeyin İran'dan yeni Huglu zeon tüfeği aldım ve aynı hava şarj kısmından hava kaçağı sorunu yaşıyorum.Pirinç kısma takılan küçük o-ringi birkaç kez değiştirdim ancak Sorun çözülmedi. Lütfen bana en iyi çözümü söyleyin.

• Merhaba merak etmeyin İran'dan yeni Huglu zeon tüfeği aldım ve aynı hava şarj kısmından hava kaçağı sorunu yaşıyorum.Pirinç kısma takılan küçük o-ringi birkaç kez değiştirdim ancak Sorun çözülmedi. Lütfen bana en iyi çözümü söyleyin.

• Merhaba merak etmeyin İran'dan yeni Huglu zeon tüfeği aldım ve aynı hava şarj kısmından hava kaçağı sorunu yaşıyorum.Pirinç kısma takılan küçük o-ringi birkaç kez değiştirdim ancak Sorun çözülmedi. Lütfen bana en iyi çözümü söyleyin.

Öncelikle hayırlı olsun birşey merak ettim irandan pcp alıp türkiye yemi getirdiniz eğer öyleyse yerli tüfeği ithal mi ettiniz

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Kendisi İranlı hocam İran'da alıp aynı sorunla karşılaşmış

• Lütfen bana en iyi çözümü söyleyin.

Anladığım kadarıyla dolum kısmından kaçak yapıyor bunun için ön dolum kapağını söküp pirinç parçayı söktükten sonra çelik pim var o pimdeki o ringi bir tık genişi ile değiştirin veya aynısıyla değiştirin eğer bu kısımdaki o ringi değiştirdiyseniz o zaman kaçak başka bir yerde