Grupmanlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugun 3 saat boş vaktim vardı hem dürbünü sıfırlayayım hemde atışlarını test ediyim dedim hatsanın saçmaları berbat gamo pro hunter kullandım iyi sonuç verdi ama biraz daha çalışmak gerekiyor atışlarım arabanın camından yaptım köşedeki delikler kağıdı tahtaya tutturmak için deldiğim deliklardir gerçi pek tahtalık hali kalmadı ya kevgir bile onun yanında d[Resim Engellendi: http://img164.imageshack.us/img164/4567/at4425mtsq3.th.jpg]elikli sayılmaz

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Güzel grup ama kaç metreden olduğunu ,silahın ,peletin ne olduğunu yazsaydınız ,birde kağıda para gibi grup büyüklüğünü anlamamız için bir nesne koysaydınız daha iyi olurdu ...

• at44-10. atışları 25 metre de yapmış arkadaşımız,bundan daha iyi side çıkar diye düşünüyorum,hem arabanın içinden atış yapmış hemde dürbünü tam sıfırlıyamadığından bahsedmiş idi arkadaşımız,

• at44-10. atışları 25 metre de yapmış arkadaşımız,bundan daha iyi side çıkar diye düşünüyorum,hem arabanın içinden atış yapmış hemde dürbünü tam sıfırlıyamadığından bahsedmiş idi arkadaşımız,

Sn. Sideprensi07, nick'inizi "Maydanoz" olarak değiştirmenizi tavsiye ediyorum.

Akıncı37 arkadaşın sorulara cevap verme yeteneği yok mu ki, zatı aliniz, yüzlerce kilometre öteden onun yerine beyanat veriyorsunuz ?

Yoksa bu da "Baytiyar" abinize bir gülücük mü ?

• selamlar bugün denedim 25-30 mt kağıda atış yaptım gönderecektim ama bluetooth bozulmuş neyse akşama yayınlarım 70 adımdan şişeleri rahatlıkla kırıyor tenekeyi delip geçiyor 150-170 barda hatta ikinci tenekanin 1 katınıda deliyor 80mt şişe kırdım ama dürbün ayarını pek beceremedim sanırım göz kararıyla dürbün çizgileriyle orantı kurarrak atış yaptım eğer tam bi sıfırlama yapabilirsem bence her atışta indirir bendeki dürbün 3-9-40 tasko dandik bi şey bu arada esen rüzgarıda unutmamak lazım gamo pro hunter kullandım başka pelletlerde belki daha iyi sonuç verir şimdilik bu kadar iyi günler bence harika bi tüfek tabiki fx lerle bir tutulmadığı zaman
    akıncı kardeş in pm si bu,

size uymayacağım,
    yaşınızın verdiği olgunluk yok sizde,gidin terbiyenizi nerden aldıysanız orda eğitiminize devam etmenizi öneriyorum,

• Ben bu PM'de "Bir şey sorarlarsa, sen anlatıver bi zahmet" gibi bir vekalet göremedim.

PM adı üzerinde "kişiye özel mesaj" dır. Mesaj sahibinden izin alınmadan umuma açıklanmaz.

Sayın "Maydanoz prensi", bırak ta insanlar yaptıklarını, kendileri anlatabilsinler.

• başlığı at 44 25 mt yazmıştım ama grupmanlar diye çıkmış aceleyle ekledim fazla ayrıntıya girmedim daha doğrusu yarım a4 kağıdına hedef çizerek oyalanmak için yaptığım atışlardı hedefin ortası ( kırmızı renk)5 krş büyüklüğünde pallet gamo pro hunter dürbün 3-9-40 tasko bu arada guevera abimiz bence bu kadar sert usluba gerek yok bu forumda hepimiz arkadaşız bilgi alış verişi yapıyoruz birbirimize yardımcı oluyoruz burda kimse menfaat peşinde değil sideprensi nede teşekürler işim erken bitmeseydi 2-3 gün siteye giremeyecektim yardımcı olmuş sağolsun bu kadar büyütmeye gerek yok

• hiç gerek yok böle tatsız olaylara arkadaşlar burası kardeşlik, dostluk, arkadaşlık, sevgi dolu bir site yarın bir buluşmada yan yana geldiğinizde yüzünüz gülücük olsun küs olmasın herkez bildiğini yaşadıgını yazıyor boş verin gerisini önemli olan bir şeyler vermek almak bazıları gibi ben emek verdim ugraştım bedavadan hiç uğraşmadan öğrenipde ben böle yaptım dedirtmem demeyin paylaşmam demeyin bildiğinizi anlatın milleti aydınlatın yoksa tek başına bilmek neye yarar tek başına yaşamak neye yarar.

• +11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111 ;d;

• kardeş güzel gurupman olmuş eline bileğine yüreğine sağlık...
    silahını güle güle kullan...
    selamlar..

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• teşekkürler uzun mesafe atışlarının okadar kolay olmadığını tekrar anladım kısa mesafelerde güç düşüşü pek önemli olmuyor bi şekilde ayarlıyorsunuz ama 100mt bile bizim gibi acemileri zorluyor kaliteli teçhizatında önemi var bunun farkındayım

• 100 metre herkesi zorlar ne kadar uzman olursa olsun yeryüzünde zorlamayacağı insan yoktur en ufak bir esinti bile pelletin rotasını değiştirmeye yeter.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• evet dün farkettim rüzgarın bu kadar etki etceğini tahmin etmemiştim bir kere daha 100mt ve üzeri atış yapanlara ve şişe kıranlara helal olsun diyorum

• bu arada atış adedi 2 şarjördür yani 2o atıştır

• Aslında mod 125'e göre fena grup sayılmaz.
    Eline sağlık

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Aslında mod 125'e göre fena grup sayılmaz.
    Eline sağlık

gurupmanlar mod125 değil, at44 ile yapılmış.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Evet, O zamanlar Mod 125'ler ile 20-30 metreden grup yapmaya uğraşırken. Şimdi Fx T12 ile 174 metrede 6 mermi ile 3 şişe kırıyorum, 100 metrelerde 3-5 cm grup yapıyoruz. Gelinen nokta hem kullanıcılar için hemde havalı silah için güzel.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Artık 100 metrede AT44 6.35 ile defalarca tek delik grupmanlar yapıyorum. 100 metrede 6.35 yeni Hatsan JSB lerle çok çok başarılı. 100 metreye atacağım zaman 6.35 i kullanıyorum çünkü rüzgarda AA s410 dan daha az etkileniyor.