Tüp oring degisimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar tamir ve bakimdan anlayanlar daha iyi bilir. Kral pcp 330 cc tüpün dolum ucunun takildigi yerde havanin iceri girdigi kucuk bir delik var ya, ordan surekli hava geliyor. Tufek 10 senelik oringleri bozulmustur kesin. Sorum şu: tupu söktüm disari cikardim basinci sifirladim ama tüpün icini acamiyorum. Bunlari sIkarken locktite falan kullaniyorlarmi? Ya da başka bir kolayi var mi zarar vermeden sokebilecegim

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Official Post

Evet fabrika ölümüne sıkar. zaten malzeme aşırı kalitesiz. azıcık zorlasan hemen parçalar kendini yer.

tüpte havayı komple boşaltmışsanız tüpün sökemediğiniz yerini güzelce ısıtın öyle sökmeyi deneyin. ateşe direk tutmayın. sıcak suda kaynatmayı deneyin.

ayrıca yüksek ihtimalle valf oringi yada valften kaçırıyor. yedek parça teminini yapmalısınız. valf oringi kolay bulunan bir şey değil.

agt agtagt

• bugün kral np01 ile aynı sorunu bende yaşadım Cemal üstadın dediği gibi kaynar suda beklettim ancak açıldı öncesinde biraz zorlamıştım valfin ağzı yüzü yamuldu aluminyum malzeme sanırım ısıtarak zorlamadan denemek gerekiyor

• sicak suyun icinde mi beklettiniz? Bir de suda kaynatinca oringler saglamnda olsa zarar goruyormu?

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5