105m Diana 350Mag 5.5mm, şişelere atış

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Pazar günü fotoğraf makinam yanımdaydı, 350 yi de artık satmayı ciddi ciddi düşünmeye başaladım. Birazda reklam amaçlı video çekimi yapayım dedim. Bu tüfeğin neler yapabileceğini gösterme eadına. Önce tabure de oturarak atışlar yaptım fakat istediğim atışları yapamadım. Bende ayakta desteksiz atışlar yaptım. Pek formumda değildim ve hava rüzgarlı idi. Özetle bahanem çok.

Atışlar 6x40 Sarsılamaz dürbün ile yapılmıştır. Video görüntüsünü sansürledim (İsabetsiz atışları aradan çıkardım) ;şrofls;.

http://video.google.com/videoplay?docid=638922692923140862&hl=en
    Saygılar

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• 350 nin yerine ne almayı düşünüyorsunuz birde bu mesafeden şişe kırıcak yada isabet ettiricek tüfek sayısıda bi hayli kısıtlı.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• FX Gladyoyu çok sevdim. Nasip olursa benimkini satıp alıcam. bizim airgunsnipers ekibinde tek yaylı bende var. Artık bende 150m ve üzeri atışlara terfi yapmak istiyorum.

Arkadaşlar AA 410s lerle (yarı modifiye) 150m ve üzeri çalışıyorlar ben de geri kalmak istemiyorum doğrusu. Yoksa 350 yaylılar içerisinde uzak mesafede en isabetli ve etkili tüfeklerden birisi.

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• Diana 350 Magnum,
    yaylı-kırma namlular içind bence alternatifsiz'dir. Bu tüfek dışında bu mesafelre bu kadar isabetli atış yapabilecek başka bir tüfek tanımıyorum.
    Hatta piston strok'unun biraz daha uzun olması sebebi ile Diana Mod48-52-54 serilerinin tamamından daha güçlü ve alıştıktan sonra Mod54
    kadar isabetli bir tüfek. Airgunsnipers ekibinden böyle bir tüfek almak herzaman yakalanacak bir fırsat değil, bence 2.el 350 magnum almayı
    düşünenler bu tüfeği listede 1.sıraya yazmalılar.

Bu arada Mühendis arkadaşım sende umarım gönlündeki tüfeğe en kısa zamanda kavuşursun. PCP'ye geçme vaktin çoktan gelmişti.

• Sevgili Pars,

Ağzına sağlık, bunları ben yazsaydım reklam olurdu, yanlış anlaşılabilirdi.

Dediklerine %100 katılıyorum. Zaten bu tüfeği Kemal Abinin (Vasili) ısrarlı tavsiyeleri üzerine almıştım ve çok memnun kaldım.

"Borç yiğidin kamçısıdır" deyip borcun altına girip bir FX almayı düşünüyorum.

Saygı ve sevgilerimle

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• FX Gladyoyu çok sevdim. Nasip olursa benimkini satıp alıcam. bizim airgunsnipers ekibinde tek yaylı bende var. Artık bende 150m ve üzeri atışlara terfi yapmak istiyorum.

Arkadaşlar AA 410s lerle (yarı modifiye) 150m ve üzeri çalışıyorlar ben de geri kalmak istemiyorum doğrusu. Yoksa 350 yaylılar içerisinde uzak mesafede en isabetli ve etkili tüfeklerden birisi.

Beni unuttun sanırım Fatih abi ;kihhik, Bende T12 düşünüyorum ama 2-3 ay sonra...

One Shot One Hit

• Geçen Hafta bende bir diana 350 magnum sahibi oldum,tüfeği ilk elime aldığımda bu ne dedim yha sanki elimde kanas var gamonun pro hunter 5.5 saçmasını aldım ve tüfeğime taktım ilk atışımı yapmak üzere hedefe yöneldim yaklaşık bir 20 - 25 metre kadar vardı ilk atışım başarısız oldu ve 4. atışımda şişeyi vurdum gerçekten inanılmazdı şişe resmen paramparça oldu diyebilirim...Yaylı tüfek alacak arkadaşlara büyük bir ısrarla tavsiye ediyorum ve kendimi çok şanslı hissediyorum Diana 350 Magnum sahibi olduğum için ...

• Çok eski bir konu tekrar gündeme gelmiş.
    20-25 metre 350 magnum için hiç bir şeydir. mermi olarak fx-crossman premier veya gamo promagnum deneyin 100 metrelere kadar çook isabetli atışlar yaparsınız.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Sayın mühendisbey yaptığınız çalışma oldukça etkileyici ve başarılı.Devamını bekliyoruz.Tüfeğiniz de gayet iyi çıkmış.. inş fx inize en yakın zamanda kavuşursunuz..Saygılar.

• Teşekkürler Quandoria. Epeydir gurup çalışması yapamıyorum. Bir çalışma yaparsam bunu seve seve paylaşırım.

Sayın ernesto1907, tüfeğin hayırlı uğurlu olsun. Doğru ve güzel bir tercih yapmışsın. Tüfeğine alıştıkça daha isabetli güzel atışlar yapacağına inanıyorum. Ben tüfeğin üzerindeki gez ve arpacığı çıkarıp red dot taktım, ban daha karizmatik geliyor.

Mermi noktasında arkadaşların tavsiyesine katılıyorum. Ben şuan Crossman Hollow Point kullanıyorum ve memnunum. Pro Magnumuda uzun süre kullandım.

Sevgiler

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• Arkadaşlar tüfeğin fiyatını 900 TL yaptım bilginize...