Kurusıkı hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle hepinize merhaba

Sizlere bazı sorularım olacak ama öncelikle benim için silahlar çok farkı bı boyutta çok seviyorum ve aşırı ilgim var bu en başta havalı silahtan başlayıp ateşli silahlara doğru gitti ve son zamanlarda hep karsima gelen bı olay bu kurusıkı silahları bozuyorlarmis CNC de fln yapıyorlarmış bildiğim kadarıyla kurusıkı namlusu zayıf bir malzeme hadi sıfırdan yaptılar deneyimsiz biri nasıl bir namlu yapabilir ve 9 mm olan kurusıkı silahlar 7.65mm mermi alıyor ama 9mm ne sarjore ne kabzaya girmez bunu nasıl değiştirip 9 mm hale getiriyorlar değişebilir kabzali bı kurusıkı yok sanırım ve ben de bunları duyduktan sonra merak saldım kendime böyle birşey yapıp koleksiyonuma koymak istiyorum hazirdan ziyade kendime kendi kafama göre yapıp uğraş emek verip saklamak istiyorum bana yardımcı olur musunuz

Şimdiden tesekkurler

• Değerli kardeşim, öncelikle forumumuza hoşgeldiniz. Yukarıda bahsetmiş olduğunuz modifikasyonu aklınızdan bile geçirmemenizi tavsiye ediyorum acizane. Kuru sıkı silahların dönüştürülmesi yasal olarak suçtur, daha da önemlisi çok ciddi yaralanmalara hatta ölümlere sebebiyet verebilecek kazalara çok açık bir durum. Ateşli silah merakınızı, edinebiliyorsanız balistik bir tabanca veya av tüfeği edinerek gidermenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Lütfen yazdıklarımı göz ardı etmeyiniz. Hayırlı günler diliyorum.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Değerli kardeşim, öncelikle forumumuza hoşgeldiniz. Yukarıda bahsetmiş olduğunuz modifikasyonu aklınızdan bile geçirmemenizi tavsiye ediyorum acizane. Kuru sıkı silahların dönüştürülmesi yasal olarak suçtur, daha da önemlisi çok ciddi yaralanmalara hatta ölümlere sebebiyet verebilecek kazalara çok açık bir durum. Ateşli silah merakınızı, edinebiliyorsanız balistik bir tabanca veya av tüfeği edinerek gidermenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Lütfen yazdıklarımı göz ardı etmeyiniz. Hayırlı günler diliyorum.

Evet çok haklısınız benim amacım atış vs yapmak değil koleksiyon için kendi emegimin geçtiği birşey olsun istiyorum

• Merhaba yasalarca bu ve benzeri işlemler yasaklanmış men edilmiş olduğu halde hala nasıl yapılır nasıl olur diye sorular sormak ve burada bu konular tartışılıyor olması forumumuza zarar verebilir .Kısaca yasadışı uğraşlarla ilgili bilgiler burada mevcut değildir.Üstelik bir gün önce üye olmuşsunuz ,sadece bu soruları sormak içinmi üye oldunuz.