Hatsan mod 125 sniper vortex namlu ucu oynuyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba hatsan mod 125 sniper vortex tüfek aldım aksuavdan. Tüfek geldiğinde ayı kapanı emniyeti kırıktı fabrikaya gönderdim tamir edip gönderdiler. Ancak namlu ucundaki plastik parçanın en ucundaki yer yani saçmanın çıktığı yerin yanı. 1mm kadar oynuyor saçma oraya değmiyor. Sizce bir sorun olur mu normal mi?

• değmediği müddet bir şey olmaz ama sallanmaması lazım vidasını kontrol ettinizmi birde gevşek ise muhtemelen ileri yani namlunun çıkışına doğru kaymışta olabilir gözle bir kontrol yapınız

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• değmediği müddet bir şey olmaz ama sallanmaması lazım vidasını kontrol ettinizmi birde gevşek ise muhtemelen ileri yani namlunun çıkışına doğru kaymışta olabilir gözle bir kontrol yapınız

• solid attıysanız orası gevser ve parcalanır. Ben öyle bir hata yapmıştım. paramparca oldu. Sonra hatsan servis yenisini taktı. Birdaha da solid atmadım

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Hatsan maalesef bu malzeme kalitesini bir türlü düzeltemedi. Ya da Tr piyasasına sürdükleri tüfekleri bu şekilde önemsememek işlerine geliyor.

Ben de 1 yıl önce mod 125 sniper vortex modeline sahiptim. Her atışa gittiğim günden sonra dürbün takılı olsun veya olmasın stoper kırılıyor ve namlu sağa sola oynuyordu. Abartısız 6-7 kez girmiştir servise. Sonra bir şekilde piyasanın çok altına satarak bu çileden kurtuldum.

Stoeger X10 .22

Stoeger X50 .22

Stoeger XM1 .22

Hatsan Hercules 666 .25

Hawke Sport Hd 3-9x40

Stoeger m3000 Peregrine

Benelli 828U Sport