Hatsan Invader (invader) 6.35 PCP Önerir misiniz?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle herkese merhaba. Yeni üyeyim. Havalı silahlar hakkında çok bilgim yok. Amatörce hobi amaçlı kullanıyorum.
    Sorum çok kısa. Maalesef bazı bayilerden önemli bilgileri alamadım. Hatsanda aynı şekilde çok detaylı bilgi vermedi.

1) Yarı otomatik bir PCP tüfek arıyorum. Bütçem ortalama 3.000-6.000 arası. Hatsan Invader önerir misiniz?

2) 20-50 metrelik bir atış mesafem var. kalibre olarak 6.35 lik düşünüyorum. 6.35 namlu çıkış verilerine bağlı olarak aynı fiyatlarda başka bir markanın modeli var mıdır?

3) Hatsan Invader mı yoksa Hatsan Bullmaster Turkbull mu ?

Şimdiden değerli üyelere teşekkür ederim. Konuyu yanlış yere açtıysam lütfen uyarınız.

Saygılar.

;tufey#

Hatsan H1911

Ekol Es P92

Hatsan Airtact

+;tuftabV#

• PCP de 6.35mm solid atacaksanız çok mantıklı. Solid atmayacaksanız 6.35 in bir mantığı yok. Bu tüfekler solid atmaya uygun değil. Yarı otomatik PCP benim fikrime göre ülkemizde tam oturmamış ve zaman zaman takılmalar meydana geliyor. Bu takılmalar yabancı marka ürünlerde de var. Yarı otomatik benzer PCP ile kıyasla bir tık daha güçsüzler. Güç ayarı da yapamıyorsun. Hatsan ürünler susturucu takmaya göre tasarlanmadı. Susturucu takmanın elbette bir yöntemi var ama verimli olmuyor. İlla ben yarı otomatik alacağım derseniz size tavsiyem 5.5mm Kral NP04 e bakmanız. 500+30 cc tüpü var. Kısa kompakt ve hafif. Susturucu takılabiliyor. 6.35 pelletler oldukça maliyetli 5.5mm de hem seçenek çok fazla hem daha uygundur fiyat olarak. 18 grain 800fps atıyor. Bende NP04 ve Hatsan Barrage vardı. Evet çok eğlenceli 50-60 m oldukça iyi. Hatta Barrage ile 100m atışlar da yaparsınız. Ama dediğim gibi eğlence amaçlı. Atıcılığımı geliştireyim vs bunlarla olmaz.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• 6.35 liğe ayrı bir sevdan yoksa 5.5 Luk almanı öneririm

tüfek hakkında bilgim olmadığı için tüfeğe yorum yapmıyorum

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Değerli üyelerin 6.35 yorumlarına katılıyorum. Saçma seneği çok az.

Kral ekinoks yarı otomatik 6.35 var. Nerdeyse hiç solid atamıyor. Spot on ghost 32 grain kubbe kafalı saçmaları kısmen atabiliyor. Çok seçici saçma konusında. Tahminim pellet iticiyle alakalı. Aynı altyapıya sahip 4.5 lik np 04 var. Her şeyi sıkıyor. Limon çekirdeği doldursam sıkar.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot